2 tétel
Cz. Szüts Sándor (1887-1942): Scheveningen, Hollandia, -tengerparti hajós festmény hibátlan keretben
eladott porcelán
zsolnay pehm
olvashatatlan szignó
bodnár bertalan
putti
kanóc
zene béla
kő pagoda
törzskönyv
márványlapos fésülködő
agár wood
komód restaurált
vadászos készlet
visszatér
strucc táska
1982 ezüst
készlet vitrin
forint minta unc
holland rózsa
marin chiclana
50 peng
fehér kalocsai terítő
térhatású képeslap
mc laughlin
absztrakt virágok