Összes kategóriában
Téma
Technika
Hordozó
Legnagyobb méret
Szignó
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
Eredetiségét szakértő megerősítette?

Eladási forma

Státusz

Feltöltés szerint

Aukciós opciók

Szállítási opciók

Csak ezeket mutasd

Miért vásároljon a Galéria Savarián?

3 tétel

Karl Kaufmann(1843-1901) Holland kikötő.Olaj-vászon.Szép keretben. Karl Kaufmann(1843-1901) Holland kikötő.Olaj-vászon.Szép keretben.
Alkuképes termék

Karl Kaufmann(1843-1901) Holland kikötő.Olaj-vászon.Szép keretben.

A FESTMÉNY MÉRETE:65X48CM.
Eladva: 2020. 02. 06. 08:09
Biedermeier festmény az 1800-as évekből....Hajós Biedermeier festmény az 1800-as évekből....Hajós
Alkuképes termék

Mások ezeket keresték