200 tétel
Két varázslatos kép, Prima díjas művésztől, együtt vagy külön. Károlyfi Zsófia (1952).
Igényes vásárlóknak ajánlom.
480.000 HUF
1,327.57 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 17. 20:27
110.000 HUF
304.23 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 30. 11:07
35.000 HUF
96.80 USD
Prima díjas művésztől esküvőre való 2kép együtt vagy külön is. Károlyfi Zsófia(1952) tanúsítvánnyal.
139.000 HUF
384.44 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 23. 18:42
65.000 HUF
179.78 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 28. 11:51
21.000 HUF
58.08 USD
Ragyogó állapot.38x30cm eozinos zománckép. Prima díjas művész alkotása tanúsítvánnyal. Károlyfi/1952
44.000 HUF
121.69 USD
Álomba merülés 50x50x 4cm, 3D-s vászonra készült laparanyozott, zománcozott szimbolista festmény..
Prima díjas művésztől,tanúsítvánnyal.Károlyfi/1952
140.000 HUF
387.21 USD
Lágy szellő és napsütés. 26x18cm külső mérettel, zománccal arannyal,miniatúra. Prima díjas művésztől
35.000 HUF
96.80 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 30. 11:08
35.000 HUF
96.80 USD
hummel angyal
olimpiai jelvény
faust
türkmén szőnyeg
vasgyár
porcelán sószóró
konvektor
jávorszarvas
lány madárral
fekete nagy
horváth g andor festmény
1 ft os
retro orosz
cinderella
kézzel horgolt
shelley
tukán lámpa
sasos
alföldi gyerek bögre
ezüst 200 ft 1992
bélyegcsomag
gyűrű ezüst 52
luna
mg heveder
műanyag bögre