601 tétel
Eladva: 2024. máj. 16. 20:3060 licit
Eladva: 2024. márc. 03. 20:0943 licit
AKCIÓS ÁR !!! Németh jelzéssel festmény, olaj farost, kerettel 55 x 70 cm, jjl. Németh
A festmény bal oldalán lévő falikép M.C.P. hatású
Eladva: 2024. febr. 29. 20:4257 licit
Eladva: 2024. febr. 25. 07:5440 licit
AKCIÓS ÁR !!!! Modern festmény, 1950 körül, olaj karton, kerettel 68 x 53 cm, jelzés nélkül
Gyönyörű antik keretében eladó!!!!
Eladva: 2024. márc. 15. 21:371 licit
Eladva: 2024. máj. 08. 21:331 licit
Eladva: 2024. márc. 10. 20:0264 licit
Karl Hofmann (1852-1926) - Tengeri táj vár-rommal
1 Ft os tavaszi aukció! Ritkaság!!
Henry Kreis szignós pasztell festmény, eredeti, mutatós fa keretében (Kass Károly !), méret jelezve!
pátzay mária
kendő lovas
balaton tálca
hamutál reklám
pluhár
szegedi molnár géza
férfi bronz szobor
royal albert serena
vászonruha
hollóházi lovas huszár
pálos
blokkváza
muránói üvegpohár
antik faliszőnyeg
kínai porcelán kék
bőr tükör
zsolnay kék tányér
táncos figura
vadászpohár
kamarás béla
antik akvarell
konvektor
eozin gerezdes váza
ostffyasszonyfa
20 forintos 1975