Szentendrei temető. Híres magyar festőművésznek tulajdonított festmény , csak 1 hétig aukción.
Szeretné megtekinteni mennyiért kelt el?
Az eladási ár megtekintéséhez jelentkezzen be vagy regisztráljon.
Más tárgyak eladási ára is érdekli? Lépjen az Archív Katalógus oldalra.
Eladás ideje: | 2024. márc. 15. 21:37 |
Aukció részletei
Licitek száma: 1 licit |
Termék információk
Feltöltés ideje: 2024. március 08. |
Termékkód: 5677827 |
Megtekintések: 169 |
Megfigyelők: 0 |
Eladó adatai
citizen (308)
BUDAPEST
Hitelesített felhasználó
Pozitív értékelések: 100%
Utolsó belépés: Ma, 16:33
Regisztráció: 2018. március 18.
Téma: | tájkép |
Technika: | vegyes technika |
Hordozó: | karton |
Legnagyobb méret: | közepes (80 cm-ig) |
Szignó: | szignózott |
Állapot: | hibátlan |
Eredetiség: | ismeretlen |
Híres magyar festőművésznek tulajdonított alkotás, vegyes technika : akvarell, tus, filctoll, kartonon, szép, üvegezett keretben. Szignó a festmény bal oldalán, alul. Jelezve a festmény hátoldalán is. Keretezett mérete : 42 x 31,5 cm. Csak 1 hétig aukción. Automatába is tudom küldeni, kizárólag törékeny kezeléssel, mpl, : 2400ft.
baba szem
teás szettek
500000 korona
pmp porcelán
100 korona 1922
gyümölcs festmény
herendi eton étkészlet
fellner
hollóházi porcelán erika
damaszt szalvéták
60 as
háziszappan
szálasi 1000 pengő
cséplőgép
filip
jemen
milliárd pengő
skála kópé
golyóstollak
nyugalom
bellagio
beregszász
ezüst palack
káposzta gyalu
hungarocell