aranyozott falikar
pc játék
szőnyeg piros
zsennye
hetey katalin
makray jános
vászonruha
konyha mérleg
alföldi porcelán csésze
madár festmény
antik arany lánc
húros
gorka habán
német fényképezőgép
herendi rothschild étkészlet
judea
motor lámpa
szeged képeslap
azerbajdzsán
pécsely
5 fillér 1948
japán ruha
erdődi
zsolnay iskoláslány
gyűrű arany 53