fehér damaszt asztalterítő
amerikai kulacs
konyhai műanyag
díszkulacs
olvashatatlan szignó
bauhaus termosz
antik kártyaasztal
gyönyörű hőkezelt zafír
augusztinyi
kék piros mintás
hertay mária rézkarc
bottlik
szász endre barna
1972 december
ereklyetartós
thonet szék jelzett
hollóházi hajnalka mintás porcelán
hatalmas petróleum
víg özvegy
sarreguemines u&c
hudák
esernyők
vár gyula
art deco sérült
petit bouquet de rose