major jános
barackvirág
fenyő ágy
stoppoló
gábri albert
tihanyi jános
pátzay
fali szekrény
növény litográfia
fém tányér
villeroy tányér
typarium
pörgő lányok
hollóházi nyúl
römi kártya
gomboló
aquincumi teknős
máriássy
koppenhága
króm lámpa
nagy magyarok
bakelit lemezjátszó
glatz oszkár
pamutvászon
kínai figura