Összes kategóriában
Terméktípus
Készítő, márka
Jelzett

Eladási forma

Státusz

Feltöltés szerint

Aukciós opciók

Szállítási opciók

Csak ezeket mutasd

Miért vásároljon a Galéria Savarián?

5 tétel

Segafredo, Zanetti  olasz kávés csésze aljjal, halvány cappuccino színű Segafredo, Zanetti  olasz kávés csésze aljjal, halvány cappuccino színű
800 HUF 2.61 USD
Segafredo, Zanetti  2 db olasz kávés csésze aljjal Segafredo, Zanetti  2 db olasz kávés csésze aljjal
1.490 HUF 4.87 USD
Garfield bögre Garfield bögre

Garfield bögre

Lejárat: 2 nap 17 óra0 licit
500 HUF 1.63 USD
Gyönyörű pipacs mintás régi bögre. Gyönyörű pipacs mintás régi bögre.

Gyönyörű pipacs mintás régi bögre.

Lejárat: 7 nap 0 óra0 licit
1.200 HUF 3.92 USD
Gyönyörű kék aranyozott fehér barokk stílusú bögre Gyönyörű kék aranyozott fehér barokk stílusú bögre
5.500 HUF 17.96 USD