Összes kategóriában
Terméktípus
Készítő, márka
Jelzett

Eladási forma

Státusz

Feltöltés szerint

Aukciós opciók

Szállítási opciók

Csak ezeket mutasd

Miért vásároljon a Galéria Savarián?

7 tétel

Minőségi Epiag macskás porcelán bögre Minőségi Epiag macskás porcelán bögre

Minőségi Epiag macskás porcelán bögre

Lejárat: 18 óra 51 perc0 licit
2.800 HUF
1.800 HUF 5.78 USD
Régi  poharkeszlet Régi  poharkeszlet
Hitelesített felhasználó

Régi poharkeszlet

Lejárat: 1 nap 19 óra0 licit
4.900 HUF 15.75 USD
Gyönyörű kék aranyozott fehér barokk stílusú bögre Gyönyörű kék aranyozott fehér barokk stílusú bögre
5.500 HUF 17.67 USD
Kettő darab tündéri kis csésze tányérkájával Kettő darab tündéri kis csésze tányérkájával
3.500 HUF 11.25 USD
Gyönyörű pipacs mintás régi bögre. Gyönyörű pipacs mintás régi bögre.

Gyönyörű pipacs mintás régi bögre.

Lejárat: 2 nap 5 óra0 licit
1.200 HUF 3.86 USD
4 pöttyös teás bögre 4 pöttyös teás bögre

4 pöttyös teás bögre

Lejárat: 4 nap 22 óra1 licit
2.500 HUF 8.03 USD
Gyönyörű 6 személyes árnyékképes kávés, kapuccsínós készlet hibátlan! Gyönyörű 6 személyes árnyékképes kávés, kapuccsínós készlet hibátlan!
Ajándékötlet
3.600 HUF
1.600 HUF 5.14 USD