Összes kategóriában
Terméktípus
Készítő, márka
Jelzett

Eladási forma

Státusz

Feltöltés szerint

Aukciós opciók

Szállítási opciók

Csak ezeket mutasd

Miért vásároljon a Galéria Savarián?

5 tétel

Porcelán aranyozott talpas bonbonier 925 Porcelán aranyozott talpas bonbonier 925

Porcelán aranyozott talpas bonbonier 925

Lejárat: 41 perc 18 sec4 licit
1.201 HUF 3.92 USD
Porcelán zongora bonbonier Porcelán zongora bonbonier

Porcelán zongora bonbonier

Lejárat: 3 nap 14 óra0 licit
3.500 HUF 11.44 USD
Három darab ékszerdoboz egyben Három darab ékszerdoboz egyben

Három darab ékszerdoboz egyben

Lejárat: 3 nap 14 óra0 licit
7.500 HUF 24.51 USD
Barokk jelenetes tojásgyűrűtartó 950 Barokk jelenetes tojásgyűrűtartó 950

Barokk jelenetes tojásgyűrűtartó 950

Lejárat: 4 nap 0 óra3 licit
601 HUF 1.96 USD
ANTIK HIBÁTLAN PORCELÁN SZELENCE DOBOZ DOBOZKA ÉKSZER PIPERE GYÓGYSZER RÉSZÉRE ANTIK HIBÁTLAN PORCELÁN SZELENCE DOBOZ DOBOZKA ÉKSZER PIPERE GYÓGYSZER RÉSZÉRE
3.449 HUF
2.950 HUF 9.64 USD