ANTIK (1800-AS ÉVEK VÉGE) AUKCIÓN SZEREPELT RESTAURÁLT FESTMÉNY
Termék információk
Feltöltés ideje: 2024. április 01. |
Termékkód: 3024419 |
Megtekintések: 28 |
Megfigyelők: 3 |
Eladó adatai
Garanciagaleria (97)
BUDAPEST
Pozitív értékelések: 100%
Utolsó belépés: Ma, 19:05
Regisztráció: 2013. május 06.
Az eladó eredetiként jelölte meg az alkotást, amelyre 90 nap pénzvisszafizetési garanciát vállal.
Művész: | ISMERETLEN MŰVÉSZ |
Téma: | enteriőr |
Technika: | olaj |
Hordozó: | vászon |
Legnagyobb méret: | közepes (80 cm-ig) |
Szignó: | nem szignózott |
Állapot: | hibátlan |
Eredetiség: | eredeti |
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre: | igen |
Eredetiségét szakértő megerősítette?: | nem |
Kedves Látogató, kérem olvassa el a bemutatkozásom mielőtt vásárolna.
A festmény szép. falra akasztható állapotban van, restaurált 1880-1900 közötti. Keret nélküli mérete 50*60 cm, kerettel 58*68 cm.
Postázni csak a vételár + szállítási költség beérkezése után tudom a terméket, törékeny csomagként. Az ár FIX!
Garanciális feltételek
Garancia: 90 nap |
Fizetési opciók
Banki előre utalás |
Készpénz |
Szállítási opciók
Szállítás innen: Magyarország Feldolgozási idő: 1-2 munkanap A feldolgozási idő megmutatja, hogy az eladónak a fizetéstől számítva mennyi időre van szüksége a tárgy becsomagolásához és feladásához. Ez alapján tájékozódhat a vevő, hogy a fizetést követően mikor várhatja a csomag feladását. | |
Személyes átvétel | Budapest II. |
Postázás | 5000 HUF |
Külföldi szállítás
Az eladó ezt a terméket nem szállítja külföldre.
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Írjon az eladónak.
rotring ceruza tikky
orosz porcelánfigura
tart
szecessziós asztalközép üveggel
csehszlovák kínáló tál
lichte oroszlánfejes kaspó
kolozsvári orrszarvú
régi karácsonyfa diszek űrhajós
tallérmedál
rotes kreuz
korondi karcolt
50 korona replika
sasok országában
porcelán füles koma tál
zsolnay tányérkocsonyás
kass jános biblia
petykó
drasche könyv
mártélyi festmény
velencei álom
ón képek
sópapír
reneszánsz étkezőgarnitúra
mentőszolgálat 50 forint
bábonyi