Terbots Cechov: Virágcsendélet - aukción szerepelt (olajfestmény keretben)
Feltöltés ideje: 2023. november 11. |
Termékkód: 4690689 |
Megtekintések: 135 |
Megfigyelők: 1 |
Ajánlatok: 0 ajánlat |
artprofan (146)
BUDAPEST
Hitelesített felhasználó
Téma: | csendélet |
Technika: | olaj |
Hordozó: | vászon |
Legnagyobb méret: | közepes (80 cm-ig) |
Szignó: | szignózott |
Eredetiség: | eredeti |
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre: | igen |
Eredetiségét szakértő megerősítette?: | nem |
A festmény szerepelt aukción 2018-ban a Műgyűjtők Házánál: https://axioart.com/tetel/terbots-cechov-gabriel-1919-1992-csokor?search=terbot
Gabriel Terbots Ceczhov (1919-1992) egyéb művei is szerepeltek már aukciókon, műveinek kvalitása mind a szakma, mind a közönség részéről elismert.
Olajfestmény vászonra, mérete 61,5 x 50 cm, teljes méret 67 x 56 cm. A festmény keretezett, azonnal falra tehető!
Szállítás
Postázás esetén nagy gondossággal csomagolom be a művet, hogy sértetlenül érkezhessen meg Önhöz. Személyes átvételre kizárólag Újpesten van lehetőség.
Amennyiben Önben bármilyen kérdés merülne fel a vásárlás részleteivel vagy a termékkel kapcsolatban, kérem, írjon üzenetet!
Garanciális feltételek
Garancia: 1 év |
Fizetési opciók
Banki előre utalás |
Készpénz |
Szállítási opciók
Szállítás innen: Magyarország Feldolgozási idő: 1-2 munkanap |
Személyes átvétel | Budapest IV. |
Postázás | 3500 HUF |