Csortos Elek József neves aukciósházban aukcionált
Termék információk
Feltöltés ideje: 2023. november 15. |
Termékkód: 4810941 |
Megtekintések: 219 |
Megfigyelők: 8 |
Ajánlatok: 0 ajánlat |
Eladó adatai
Zsombor08 (164)
Heves megye
Pozitív értékelések: 100%
Utolsó belépés: 2024. április 13.
Regisztráció: 2012. április 30.
Az eladó állítása szerint az eredetiséget szakértő is megerősítette.
Téma: | tájkép |
Technika: | olaj |
Hordozó: | vászon |
Legnagyobb méret: | nagy (80 cm-től) |
Szignó: | szignózott |
Állapot: | korának megfelelő |
Eredetiség: | eredeti |
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre: | igen |
Eredetiségét szakértő megerősítette?: | igen |
Csortos Elek József eredeti festménye.
Olaj- vászon hordozón.
Hátoldalán piéta.
Elől üveg hátul plexi védi.
102*83,5 cm csak a kép mérete. Keretes aukció!
Ajánlatot várok!
Aukcionált festmény!
Aukciós katalógus is rendelkezésre áll.
A festmény eredetiségére garanciát vállalok!
Nézze meg további termékeimet!
Köszönöm.
Garanciális feltételek
Garancia: 30 nap |
Fizetési opciók
Készpénz |
Szállítási opciók
Szállítás innen: Magyarország Feldolgozási idő: 1-3 munkanap |
Személyes átvétel | Eger |
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Írjon az eladónak.
table
csillagos
szabó pál
tikáts
d szabó
alföldi virslis
cintányér
repülőtér
hollóházi fedeles váza
gáborjáni szabó kálmán
ezüst medál nyitható
karácsonyi égősor
pohárszett
talpas üveg kínáló
herendi virágmintás váza
félegyházy gyula
gyógyszertári tégely
balaton akvarell
arany gyűrű ametiszt
hajmosó
kerámia ékszer
kínai faragás
ezer korona
gránit mozsár
üveg maci