Barabás Miklós (1810-1898): Fiatal hölgy, 1883. Aukcionált!!!
Feltöltés ideje: 2023. április 22. |
Termékkód: 4991870 |
Megtekintések: 861 |
Megfigyelők: 6 |
Ajánlatok: 0 ajánlat |
Berant (71)
Somogy megye
Téma: | portré |
Technika: | olaj |
Hordozó: | vászon |
Legnagyobb méret: | nagy (80 cm-től) |
Szignó: | szignózott |
Állapot: | restaurált |
Eredetiség: | eredeti |
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre: | igen |
Eredetiségét szakértő megerősítette?: | igen |
Barabás Miklós 1810-1898): Fiatal hölgy, 1883
vászon,olaj jjk., 92 x 79 cm
Szignó: Barabás 1883
A festmény szakszerűen restaurált, hozzáillő keretben. Azonnal falra akasztható!
Becsérték: 1.800.000 - 2.500.000 Ft
Aukciók:
Amor del arte II. élő online aukció
Műgyűjtők háza 94. árverés (2016.06.15.)
A festmény aukción is szerepelt, ezért eredetiségére természetesen örökös garanciát vállalok. Most aukciósházi jutalék nélkül lehet megvásárolni!
A mérete, a súlya, értéke és sérülékenysége miatt csak személyesen adom át, akár szakértő jelenlétében. Természetesen a személyes megtekintés során lehetősége van a vevőnek minden következmény nélkül elállni a kép megvásárlásától.
Akár befektetésnek is megéri!
Garanciális feltételek
Garancia: 30 nap |
Fizetési opciók
Készpénz |
Szállítási opciók
Szállítás innen: Magyarország Feldolgozási idő: 3-5 munkanap A feldolgozási idő megmutatja, hogy az eladónak a fizetéstől számítva mennyi időre van szüksége a tárgy becsomagolásához és feladásához. Ez alapján tájékozódhat a vevő, hogy a fizetést követően mikor várhatja a csomag feladását. | |
Személyes átvétel | Kaposvár |