Dunakanyar, olajfestmény. Híres magyar festőművésznek tulajdonított alkotás. 1 hétig aukción.
Szeretné megtekinteni mennyiért kelt el?
Az eladási ár megtekintéséhez jelentkezzen be vagy regisztráljon.
Más tárgyak eladási ára is érdekli? Lépjen az Archív Katalógus oldalra.
Eladás ideje: | 2024. márc. 06. 21:45 |
Aukció részletei
Licitek száma: 11 licit |
Termék információk
Feltöltés ideje: 2024. február 28. |
Termékkód: 5656320 |
Megtekintések: 289 |
Megfigyelők: 5 |
Eladó adatai
citizen (308)
BUDAPEST
Hitelesített felhasználó
Pozitív értékelések: 100%
Utolsó belépés: Ma, 15:19
Regisztráció: 2018. március 18.
Téma: | tájkép |
Technika: | olaj |
Hordozó: | karton |
Legnagyobb méret: | közepes (80 cm-ig) |
Szignó: | szignózott |
Állapot: | hibátlan |
Eredetiség: | ismeretlen |
Híres magyar festőművésznek tulajdonított alkotás. Dunakanyar. Olajfestmény kartonon, korának megfelelő, üvegezett fa keretben. Szignó a festmény bal oldalán, alul. Jelezve a festmény hátoldalán is. Keretezett mérete : 46,5 x 36,5 cm. Csak 1 hétig aukción. Automatába is tudom küldeni, kizárólag törékeny kezeléssel, mpl: 2400ft.
pandora fülbevaló
gránit szivecskés
hollóházi rózsaszín
algéria
templomi füstölő
andy warhol
lenin eozin
nyitható gyűrű
dorohoi
karácsonyi forgó
újmagyar szignótár
fatábla
púderes doboz
des
drasche őzike
zugor sándor
retro bőrönd
rubinpácolt
herendi amazon
keleti lámpa
fehérarany óra
maró
bronz díj
zsolnay tányér kisvirágos
nyuszis tányér