Asterix - képregények / német nyelvű - 14 db.
Termék információk
Feltöltés ideje: 2023. október 07. |
Termékkód: 5269231 |
Megtekintések: 157 |
Megfigyelők: 0 |
Eladó adatai
Pamacs2010 (684)
Hajdú-Bihar megye
Pozitív értékelések: 100%
Utolsó belépés: Ma, 07:48
Regisztráció: 2021. január 11.
Nyelv: | német |
Karakter: | Asterix |
Sorozat, univerzum: | egyéb |
Állapot: | közepes |
Asterix, 14 db - os képregény sorozat, a 60-as, 70-es évekből. Német nyelvű kiadások, a fotókon bemutatott formában. / az ár, a 14 db-os szettre vonatkozik.
A szállítási költség csak tájékoztató jellegű.
49
Fizetési opciók
Banki előre utalás |
Szállítási opciók
Szállítás innen: Magyarország Feldolgozási idő: 1-2 munkanap A feldolgozási idő megmutatja, hogy az eladónak a fizetéstől számítva mennyi időre van szüksége a tárgy becsomagolásához és feladásához. Ez alapján tájékozódhat a vevő, hogy a fizetést követően mikor várhatja a csomag feladását. | |
Postázás | 3500 HUF |
Külföldi szállítás
Az eladó ezt a terméket nem szállítja külföldre.
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Írjon az eladónak.
antik lakat
100 pengő szálasi
húsvéti képeslap
csodálatos
xv
egyedi ezüst
1993 1000 forint
sebestyén jános
barkas
hollóházi holló
háromajtós
dohányzóasztal mid century
antik párna
vetítővászon
fém kínáló
herendi falióra
aranyozott ezüst karkötő
brácsa
lingel könyvszekrény
festmény keret
lőcsös szekér
brutális
aszódi
szerepjáték
arany nyakkendőtű