Aukciós festőnk-Biai Föglein (1905-1974) Virágcsendélet rézkarc, jelz.,ü.alatt kerettel
Feltöltés ideje: 2023. augusztus 18. |
Termékkód: 4419648 |
Megtekintések: 211 |
Megfigyelők: 0 |
Ajánlatok: 0 ajánlat |
tonetantikvitas (2498)
Heves megye
Téma: | csendélet |
Hordozó: | papír |
Szignó: | szignózott |
Állapot: | korának megfelelő |
Eredetiség: | eredeti |
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre: | igen |
Eredetiségét szakértő megerősítette?: | igen |
Remek festőnk egyik remeke. jelz., ü.alatt, egyszerű fakerettel
m 25x34 cm /postázzuk is
1924 és 1929 között a budapesti Képzőművészeti Főiskolán tanult Vaszary Jánosnál és Csók Istvánnál. A diploma megszerzése után franciaországi ösztöndíjat kapott. 1934-ben Olaszországban, 1938- ban Hollandiában járt tanulmányúton. 1936- tól 1937-ig a szolnoki művésztelepen dolgozott. 1945 után számos könyvillusztrációt készített.
4 féle postázási móddal küldjük terméket.
Ha nem fáradtság, kérem nézzen szét termékeim között, több db-nál megoszlik postaktg. jelzett összeg többnyire ajánlott.
postán maradó küldeményre vonatkozik./foxpostra és utánvéttel nem postázunk.
Közvetlen szlára befizetés nem fogadok el ! csekkes utalást címemre kérem.
Várom vásárló jelentkezését, valamint mely postázási móddal kéri vásárolt tételt.
Ruhaféle többnyire nincs frissen mosva.
Gyöngyös B.Pesttől autópályán 80 km, busz fél óránkánt oda és vissza is, cc.1 óra az út. összeköthető egy mátrai kirándulással, Orczy-kastély múzeum, Egyházi kincsek,Állatkert megtekintése.
Drága postázás helyett törékeny, valamint nagy terjedelmű tárgy esetén érdemes személyes
átvételt választani.
Figyelem! 1 hónapig őrzöm meg posta feladót.
Garanciális feltételek
Garancia: 30 nap |
Fizetési opciók
Készpénz |
Szállítási opciók
Szállítás innen: Magyarország Feldolgozási idő: 3-5 munkanap A feldolgozási idő megmutatja, hogy az eladónak a fizetéstől számítva mennyi időre van szüksége a tárgy becsomagolásához és feladásához. Ez alapján tájékozódhat a vevő, hogy a fizetést követően mikor várhatja a csomag feladását. | |
Személyes átvétel | Gyöngyös |