89 tétel
Eladva: 2024. márc. 03. 12:55
Eladva: 2024. ápr. 11. 09:21
Eladva: 2024. febr. 25. 13:07
Eladva: 2024. febr. 20. 16:27
Eladva: 2024. márc. 13. 08:55
3 darab egyforma tükör, fa keretben, osztrák, csiszolt üveg, gyönyörű darabok nagyon szép állapotban
Eladva: 2024. ápr. 20. 12:28
Eladva: 2024. ápr. 07. 21:45
Eladva: 2024. ápr. 02. 10:55
Eladva: 2024. ápr. 11. 13:05
Antik aranyozott tükör korànak megfelelő àllapotban !
Antik aranyozott tükör!
vízhordó lány
konyakosüveg
alpaka tálca
1849 krajcár
herendi ega
bosco
kompresszor
ezüst gyöngyház karkötő
herendi bonbonier rothschild
játék telefon
német porcelánok
borsos józsef
kokoschka
schlaggenwaldi
csontporcelán
cluj
keith
szak
faragott ágy
kossuth vasaló
zsolnay hárfás
floor lamp
zsolnay pillangós lámpa
koloniál étkező
sziámi