567 tétel
Feltöltve: 2024. febr. 04. 10:28
29.990 HUF
83.29 USD
Nagy méretű korpusz, valamilyen ötvözetből, Jézus 19. század elejei darab kápolnából egy feszületről
119.990 HUF
333.25 USD
69.990 HUF
194.38 USD
Feltöltve: 2024. febr. 03. 14:12
6.000 HUF
16.66 USD
Feltöltve: 2024. febr. 01. 08:32
1.100 HUF
3.06 USD
Feltöltve: 2024. febr. 01. 08:29
1.500 HUF
4.17 USD
Feltöltve: 2024. jan. 30. 11:04
9.500 HUF
26.38 USD
Feltöltve: 2024. jan. 28. 18:20
2.500 HUF
6.94 USD
Feltöltve: 2024. jan. 25. 08:54
1.550 HUF
4.30 USD
4.990 HUF
13.86 USD
Feltöltve: 2024. jan. 19. 07:18
28.000 HUF
77.76 USD
Feltöltve: 2024. jan. 18. 21:11
3.990 HUF
11.08 USD
Feltöltve: 2024. jan. 07. 11:41
11.000 HUF
30.55 USD
Feltöltve: 2024. jan. 06. 23:07
22.000 HUF
61.10 USD
Feltöltve: 2024. jan. 05. 13:25
8.000 HUF
22.22 USD
Feltöltve: 2024. jan. 05. 13:24
8.000 HUF
22.22 USD
Feltöltve: 2024. jan. 05. 13:23
8.000 HUF
22.22 USD
Feltöltve: 2023. dec. 28. 09:16
22.000 HUF
61.10 USD
Feltöltve: 2023. dec. 22. 07:09
598.000 HUF
1,660.83 USD
IB. Antik, CSONT - őrlemény ANYAGÚ (Jézus Krisztus a kereszten, 25 cm aranyozott keretben az 1910-es
184.000 HUF
511.03 USD