1 tétel
Karl Swoboda (1824-1870) II Johanna kasztíliai királynő. Rézkarc,üvegezett fa keretben, 24,5×33,5 cm
9.500 HUF
26.75 USD
antik fehér aranygyűrű
mélytengerek
varia tál
dalmata kutya
bord
orosz�ra
1000 peng 1945
hollóházi porcelán levendulás
erwin huber bronz feszület
oktat�
csipkés áttört kerámia
lettorszag euro
laguiole bougna
balatoni nyár
2 peng 1942
egri leányka bőr
női ezüst gyűrű 63
francia arany ékszer
1940 2 peng
huszár gyula
halászkert
nőii cipő
nullás
4470636
borospohár párban