1 tétel
Karl Swoboda (1824-1870) II Johanna kasztíliai királynő. Rézkarc,üvegezett fa keretben, 24,5×33,5 cm
9.500 HUF
26.72 USD
herendi esterházy
sandrik
csikó
pelikán
szecessziós tálaló
nagy szőnyeg
10 forint 1962
néprajz
vásárhelyi
széchenyi istván
avo
iparművész kerámia váza
antik ruhásszekrény
kalocsai terítő
péczely
paszomány
csillag zafír
ujpál
álló gyertyatartó
one dollár
ezüstróka
pállya celesztin
réz fogas
gránit tálca
zsolnay tányér tollazott