2 db (35 tétel)
2 db retro váza M Á, különleges formájú, magyar iparművészeti kerámia, egyik jelzett, 23,5 cm-párban
Eladva: 2024. febr. 18. 10:151 licit
Eladva: 2024. febr. 19. 12:372 licit
Eladva: 2024. febr. 21. 15:061 licit
Eladva: 2024. márc. 01. 07:330 licit
Eladva: 2024. márc. 18. 21:501 licit
Eladva: 2024. márc. 21. 20:2321 licit
Eladva: 2024. márc. 26. 13:0522 licit
3 az egyben! Kis kávé kiöntő aranyozott szegéllyel, 2 db Kínai csésze, Mária a kisdeddel kerámia.fig
Eladva: 2024. márc. 29. 19:311 licit
Eladva: 2024. ápr. 22. 12:511 licit
Eladva: 2024. máj. 02. 18:151 licit
Eladva: 2024. máj. 08. 12:131 licit
vegyes ékszer
tál vastag
női bőr cipő 38
réz pipa
armani parfüm
nádor kakas
citrom fogós
fogmosó pohár
kostabi
szifonok
pasarét
zsolnay pillangó mintás csésze
herendi szecessziós
jelenetes kávéskészlet
hilla peyk figura
nádazott asztal
karácsonyfadísz reflex
fazzoletto
pótizzó
jaz
karácsonyfadísz pipa
edvi illés aladár rézkarc
ezüst buton fülbevaló
alföldi makkos
nutria