2 db (35 tétel)
3 az egyben! Kis kávé kiöntő aranyozott szegéllyel, 2 db Kínai csésze, Mária a kisdeddel kerámia.fig
Eladva: 2024. máj. 08. 12:131 licit
Eladva: 2024. márc. 01. 07:330 licit
Eladva: 2024. febr. 18. 10:151 licit
Eladva: 2024. máj. 02. 18:151 licit
Eladva: 2024. febr. 21. 15:061 licit
2 db retro váza M Á, különleges formájú, magyar iparművészeti kerámia, egyik jelzett, 23,5 cm-párban
Eladva: 2024. márc. 29. 19:311 licit
Eladva: 2024. márc. 21. 20:2321 licit
Eladva: 2024. márc. 18. 21:501 licit
Eladva: 2024. febr. 19. 12:372 licit
Eladva: 2024. ápr. 22. 12:511 licit
Eladva: 2024. márc. 26. 13:0522 licit
turáni kovács
burchard bélaváry istván
hitchcock
won
f dick
comore szigetek
ón söröskorsó
borostyán pók bross
sophiane
dukai
lott
régi népi
iparművész ékszer
jj
kék köves medál
zsolnay fehér barokk
omega quartz
fa babaház
sváby lajos
kínai szobor fa
100 korona 1922
yorki
telefonhírmondó
tófej padlóváza
szalai krisztián