2 db (35 tétel)
Eladva: 2024. máj. 02. 18:151 licit
Eladva: 2024. ápr. 22. 12:511 licit
Eladva: 2024. márc. 29. 19:311 licit
3 az egyben! Kis kávé kiöntő aranyozott szegéllyel, 2 db Kínai csésze, Mária a kisdeddel kerámia.fig
Eladva: 2024. márc. 21. 20:2321 licit
Eladva: 2024. márc. 26. 13:0522 licit
Eladva: 2024. márc. 18. 21:501 licit
Eladva: 2024. márc. 01. 07:330 licit
Eladva: 2024. febr. 21. 15:061 licit
Eladva: 2024. febr. 19. 12:372 licit
Eladva: 2024. febr. 18. 10:151 licit
Eladva: 2024. máj. 08. 12:131 licit
2 db retro váza M Á, különleges formájú, magyar iparművészeti kerámia, egyik jelzett, 23,5 cm-párban
slavia
2000 forint
johnson brothers
camping
szovjet ékszer
ki nevet a végén
zenith zsebóra
thonett szék
türkiz fülbevaló
bicskatartó
lámpa kültéri
zsolnay kolozsvári
szögletes tál
alföldi autós bögre
arany kereszt medál
fagyöngy
párban
karreif
cowboy
déry béla
dísz
háromkirályok
fehér porcelán tál
szoboszlai
bvlgari arany