2 db (35 tétel)
Eladva: 2024. máj. 08. 12:131 licit
Eladva: 2024. máj. 02. 18:151 licit
Eladva: 2024. ápr. 22. 12:511 licit
Eladva: 2024. márc. 29. 19:311 licit
3 az egyben! Kis kávé kiöntő aranyozott szegéllyel, 2 db Kínai csésze, Mária a kisdeddel kerámia.fig
Eladva: 2024. márc. 26. 13:0522 licit
Eladva: 2024. márc. 21. 20:2321 licit
Eladva: 2024. márc. 18. 21:501 licit
Eladva: 2024. márc. 01. 07:330 licit
Eladva: 2024. febr. 21. 15:061 licit
Eladva: 2024. febr. 19. 12:372 licit
Eladva: 2024. febr. 18. 10:151 licit
2 db retro váza M Á, különleges formájú, magyar iparművészeti kerámia, egyik jelzett, 23,5 cm-párban
figurális porcelán ens
orchidea ékszer
porcelán szendvicses
akaszt
100 svájci frank
kordováner
ezüst gyertyatartó bécsi rózsás
ma mindent eladók
200 forintos 2006
jan van huysum
21db karácsonyfadísz
buborékos tál
dalmatás
antik nemesfém ékszer
zsigmond istván
női papucs 40
csald
akim
arany gyöngy ékszerek
rotring ceruza tikky
kiss virág
figurális porclán
aranyszínű ékszer
dabronaki festmény
kislány régi képeslap