4 tétel
Feltöltve: 2024. máj. 02. 06:44
23.999 HUF
66.30 USD
Feltöltve: 2024. febr. 15. 00:56
7.992 HUF
22.08 USD
Feltöltve: 2024. febr. 15. 00:49
7.992 HUF
22.08 USD
L.Kovács Júlia/Pósfai Júlia/Pósfainé: " Hazafelé/ Magány", zománc, olaj,farost, 30x20 cm-es keretben
7.992 HUF
22.08 USD
ezüst klipsz
1937
elektromos petróleum lámpa
próba forma
retro lámpabúra
kinder figurák
pincsi
raffia
zorán
zsolnay teás kiöntő
orosz falióra
hunnia
claudius
gara
zsolnay mikulásvirágos
zafír ezüst fülbevaló
nagyméretű tál
mesél az erdő
mozsártörő
réz fokos
paizs
rákosi mátyás
1988
antik metszet
réz alátét