4 tétel
Feltöltve: 2024. máj. 02. 06:44
23.999 HUF
66.30 USD
Feltöltve: 2024. febr. 15. 00:56
7.992 HUF
22.08 USD
Feltöltve: 2024. febr. 15. 00:49
7.992 HUF
22.08 USD
L.Kovács Júlia/Pósfai Júlia/Pósfainé: " Hazafelé/ Magány", zománc, olaj,farost, 30x20 cm-es keretben
7.992 HUF
22.08 USD
zajácz tamás
olajbányász
mauser bajonett
női ruházat
szárazbélyegző
réz címer
5 pengő 1930 horthy
szabó lajosné
világháborús tányér
idegenlégio
kaesz gyula
gránit kistányér
szoborpár
alföldi levesestányér
retro trabant
szentháromság
mackó úr
rattan kosár
zaire
lőrincz l lászló
bronz kínáló
karcagi fátyol
platina ékszer
alf
herendi vh mintás