Összes termék (3.296 tétel)
Bútor
(88)
Egyéb régiség
(75)
Ékszer
(97)
Építőelem
Ezüst tárgy
(133)
Fémmunka
(86)
(400)
Gyűjtemény
(259)
Játék, szabadidő
(127)
Képkeret
(16)
Kerámia
(191)
Könyv
(76)
Lámpa, csillár
(33)
Militária
(65)
Műszaki régiség
Numizmatika, Pénz, Érme
(74)
Óra
(30)
Otthon, háztartás kellékei
(109)
Porcelán
(929)
Sport, szabadidő
Szobor
(89)
Szőnyeg, Textil
(173)
Térkép, atlasz, földgömb
Tükör
(15)
Üveg
(122)
Vallás és spiritualizmus
(92)
Zene
��sz
(3.296 tétel)
Keresőszó: ��sz
1. oldal / 55
Budapesti Sz.K. Rt 1933 . Zseton szép állapot 18 mm
Ismeretlen festő (19.sz.közepe) : Ima
XIX.sz.férfi portré litográfia paszpartuban
XX. sz. első-fele Magyar festő : férfi akt tanulmány (?)
Antik 19. sz.zarándok réz-fa kézi olvasó RÓZSAFŰZÉR csukló keresztény ékszer medállal képek szerint
Kisz 26 sz áév. bizottsága Dunaújváros Hollóházi porcelán plakett dobozában
Antik virágmintás KPM kistányér rocaille szegéllyel, XX. sz. eleje
Biedermeier barázdált porcelán csésze + 5 csészealj, XIX. sz. közepe
XIX. sz. ANTIK RUGÓS HINTASZÉK BŐR FELÜLETEKKEL !!!
Gyönyörű 19. sz-i antik kézzel festett virágmintás porcelán asztali sótartó
Gyönyörű 19. sz-i antik kézzel festett virágmintás porcelán fedeles gyufatartó gyufagyújtó
Gyönyörű 19. sz-i antik kézzel festett virágmintás porcelán tálca
Antik Altwien tányér, XX. sz. eleje
Szecessziós bronz ötvözet teniszező pár, XX.sz. eleje
XX. sz. " VASTAGH " jelzéssel bronz szobor : Ágaskodó Ló
XVIII.-XIX.sz.i. FA SZOBOR MÁRIA A KISJÉZUSSAL!! 33-cm !!!
XIX sz.-i Kossuth szablya emléktárgy
Antik 19 sz. Énekek, imák Imádságos könyv a képek szerinti állapotban
Modern XX. sz. festmény ( Reigl j. ) Absztrakt kompozició II.Olaj papír.
Nehéz vastag üveg váza - közel 3 kg ,22 cm magas (sz)
Retro váza - Hungária Kerámia Iparművész Sz. eredeti matricával
ECUADOR 1 CENTAVO 2003 Acél réz bevonattal SZ
DÉL-AFRIKA 1/2 CENT 1973 Bronz SZ
Antik 18 sz.ikon. 30 x 37 cm.
XIX. sz. ANTIK KÖRMENET ZÁSZLÓ CSÚCS DÍSZ KERESZT
Ismeretlen festő, XX. sz. első fele: Tiszt és baka
Népi cserép korsó, Csákvár, XX. sz. eleje
Privát szex club 167.sz magazin
Privát szex club 155.sz magazin
Privát szex club 118.sz magazin
KERESZT, GOLGOTA, FARAGOTT, XIX. SZ.
Francia 6 személyes Art Deco étkező garnitúra 20. sz. eleje
Privát szex club 145.sz magazin
Privát szex club 115.sz magazin
Privát szex club 168.sz magazin
Privát szex club 102.sz magazin
Privát szex club 112.sz magazin
Privát szex club 144.sz magazin
Privát szex club 128.sz magazin
Privát szex club 141.sz magazin
Privát szex club 169.sz magazin
Privát szex club 152.sz magazin
ECUADOR 25 CENTAVOS 2000 Rozsdamentes acél, JOSE JOAQUIN DE OLMEDO SZ
EZÜST SZELENCE, XX. Sz. KÖZEPE, (56,5 g., 0,800)
Gyönyörű régi 14kt arany gyűrű sz. smaragd kővel nagy méret 68-as
Magyar festő, 20 sz első fele: Folyóparton
19.sz-i orosz ikon /Fjedorovszkaja
Antik fajansz teás-kávéskészlet 4 sz.
Különleges antik14kt aranyfülbevaló sz.smaragd kövekkel
Sorrentói tükrös-legyező XIX sz. - darab
XIX. sz. IMARI JAPÁN PORCELÁN FEDELES VÁZA PÁR !
FORMA ÉS TARTALOM I., SZ.M.EIZENSTEIN 1964, KÖNYV JÓ ÁLLAPOTBAN (330 példány), RITKASÁG!!!
FORMA ÉS TARTALOM II., SZ.M.EIZENSTEIN 1964, KÖNYV JÓ ÁLLAPOTBAN (330 példány), RITKASÁG!!!
2 db ANTIK Bécs 13 Latos EZÜST 38,2 gramm 19. sz-i Mesterjegyes Teás Kanál RITKA!!!
XIX. sz. második fele Orosz Ikonfestő : SZENT ANTAL IKON
XIX. sz. második fele Kínai szobrász : BÖLCS TANÍTVÁNNYAL ! ARANYOZOTT FARAGOTT SZOBOR !
2 db ANTIK KLAGENFURT 13 Latos EZÜST 34,2 gramm 19. sz-i Mesterjegyes Teás Kanál RITKA!!!
60
60
80
100
1
2
3
4
5
55
Ugrás erre az oldalra: