Összes termék (155 tétel)
Bútor
Ékszer
Fémmunka
(80)
Gyűjtemény
(9)
Képkeret
(35)
Lámpa, csillár
Otthon, háztartás kellékei
Porcelán
Szőnyeg, Textil
Tükör
(12)
Vallás és spiritualizmus
hatalmas keret
(155 tétel)
Keresőszó: hatalmas keret
1. oldal / 3
Hatalmas gobelin üvegezett, szép, hibátlan keretben, 63x82 cm
Antik hatalmas mèretű tükör keret festmèny keret aranyozott mintàs blondel kellèk
Hatalmas réz fotó keret angyalkàk Barokk figuràlis díszes dekoratív dupla fotókkal.1,4 kg
Hatalmas 98x123 cm antik olvashatatlan aláírt gyönyörű olajfestmény széles keretében vászonra festve
Tanya porta hatalmas olajfestmény Márton szignóval blondel keretben
BÁV aukción (1980) vásárolt Virbicky szignós, hatalmas tájkép, eredeti keretében!
Hatalmas malaysiai fekete skorpió preparátum üvegezett keretben
AKCIÓS ÁR ! MEDITERRÁN JELENET HATALMAS GOBELIN KÉP KERETBEN 59 cm x 101 cm
Hatalmas antik keret, tükörnek, festménynek. Külső méret: 89x114cm, befogadó méret: 74x95,5cm.
Hatalmas méretű keret, tükör festmény keret képkeret, Ökörszem minta, Széles aranyozott
1974 hatalmas grafika keretezve-szénrajz -markáns keretben
Gyönyörű Végh Gyula hatalmas Festmény Balerina erotikus stílusú jó kvalitású fa keretben.70 x 100cm
Régi aranyozott hatalmas fa keret - képkeret
Hatalmas antik keret, tükör, festmény, 89x114 cm
Hatalmas antik keretes tükör 66x120 cm
Hatalmas csodaszép ovális blondel keret tűgobelinnel! goblen gobelin
HATALMAS MODERN HIBÁTLAN OLAJFESTMÉNY, SZÉP KERETBEN 112 x 88 CM
Vintage hatalmas blondel keret
Vintage stílusú, hatalmas méretű angyalkás keret / kép vagy tükör 100 x 140 cm
Festmény keret , Hatalmas,laparany ,tükörkeret, széles! Aranyozott dekorációnak, gyüjteménynek,
Virányi Endre: 1906-1996 hatalmas olaj / vászon festmény képcsarnokos keretben
Hatalmas nagyméretű olaj vászon tájkép, festmény mérete 135 x 75 cm/szép hibátlan keretben
Hatalmas széles keretben festmény tàjkép Balaton panoráma,szép színek
Hatalmas méretű díszes keret fából 144x85cm
Hatalmas méretű festmény, tükör keret,képkeret, fakeret Széles ràma ,
Szecessziós réz képsarok - Hatalmas kerethez
Hatalmas falikárpit keretben
Hatalmas méretű képkeret 113,5 x 83,5 cm keret ráma tölgyfa
Hatalmas képkeret, tükör keret, ráma
Antik intarziás hatalmas fa keret
Antik hatalmas méretű Biedermeier,kép keret,tükör keret, festmény ràma .1800as évek, laparanyozott
Hatalmas Tarasz Tabaka festmény 80x80cm(+keret)
Hatalmas tükör faragott keretben. 122x65 cm
Hatalmas olajfestmény antik nyomata/keret 78 x 51 cm
HATALMAS PAZAR ÉS LÁTVÁNYOS FA KERETES ROMANTIKUS KERT JELENET ÉLETKÉPPEL FALIKÁRPIT KÉP !
" Hullanak a színek " Koso festmény ,hatalmas 80 x 100 cm ,keretes akció
Olgyai Viktor (1870-1929): Behavazott téli erdő - hatalmas méretű litográfia, korabeli keretben
ANTIK HATALMAS GYÖNYÖRŰ FESTMÉNY TÜKÖR FA KERET 124 X 97 CM
A246 Hatalmas faragott kandalló keret
budaandi felhasználónak " Tél után nyár " Koso festmény ,hatalmas méret ,91 x 110 cm ,keretes akció
" A kicsi vörös " Koso festmény ,hatalmas 91 x 110 cm ,keretes akció
Hatalmas méretű olajfestmény szép keretben
"Jegesedés " Koso festmény ,hatalmas 91 x 110 cm ,keretes akció
Hatalmas fekete keretes tükör, arannyal antikolva
" Szolíd színek " Koso festmény ,hatalmas 91 x 110 cm , keretes akció
" A vörös " Koso festmény ,hatalmas ,91 x 110 cm ,keretes akció
"Orange waterfall" Koso festmény ,hatalmas 80 x 105 cm ,keretes akció
Hatalmas ritka ovális blondel keret tükörkeret
Hatalmas tükör, mahagóni keretben
" Zöldek " Koso festmény ,hatalmas 80 x 105 cm ,keretes akció
" Ősz a vízparton " Koso festmény ,hatalmas 80 x 105 cm ,keretes akció
" Szikla fal " Koso festmény ,hatalmas méret 80 x 105 cm ,keretes akció
"Lebegő sárgák " Koso festmény ,hatalmas 80 x 105 cm,keretes akció
RÉGI HATALMAS TÜKÖR KERET FESTMÉNY KERET 140X80 CM
" Várjuk a nyarat " Koso festmény ,hatalmas méret ,80 x 105 cm ,keretes akció
Adriai Táj Hatalmas olajfestmény 100x125cm keret áron
" Orange " Koso festmény ,hatalmas méret 100 x 140 cm ,keretes akció
Hatalmas, gyönyörű vászonbetét-keretes, nyugati festmény, kikötő halászokkal, 60x130+keret
60
60
80
100
1
2
3
Ugrás erre az oldalra: