Összes termék (10.137 tétel)
Bútor
(101)
Egyéb régiség
(216)
Ékszer
(344)
Építőelem
(10)
Ezüst tárgy
(51)
Fémmunka
(211)
(3694)
Gyűjtemény
(187)
(1402)
Képkeret
(1720)
Kerámia
(57)
Könyv
Lámpa, csillár
(15)
Militária
(61)
Műszaki régiség
Numizmatika, Pénz, Érme
(25)
Óra
(77)
Otthon, háztartás kellékei
(198)
Porcelán
(233)
Sport, szabadidő
Szobor
(35)
Szőnyeg, Textil
(619)
Térkép, atlasz, földgömb
Tükör
(531)
Üveg
(59)
Vallás és spiritualizmus
(275)
Zene
keretek
(10.137 tétel)
Keresőszó: keretek
1. oldal / 169
(K) Kisméretű jelzett kubista kép 27x21 cm kerettel
(K) Kisméretű jelzett kubista kép 23x23 cm kerettel
(K) Szép Kála virág festmény, akvarell 53x64 cm kerettel
Hatalmas blondel keret dekoráció célra, festmény, tükörnek, fali dísz
Régi nagy bőr bőrönd belül fa kerettel - Glück József bőrdíszműves
Metszett,csiszolt bambusz keretes antik tükör
3 db madaras (galambok, kolibrik, énekesmadarak) kép üvegezett keretben 32x23 cm
Gyönyörű antik Blondel keret 56 x 46
SZENTKÉP - DOMBORÚ - ÜVEG !!!! - FA KERET - 17 x 15 x 3 cm - 3 D - ANTIK - OSZTRÁK - KÉP - HIBÁTLAN
Czinóber - Tündérek kertjében jártam ( 20 x 30, olaj , + új keret )
Angyal medál arany keretben
FEKETE VIRÁGCSENDÉLET MODERN RETRO FESTMÉNY KERET NÉLKÜL 70 X 100 CM
Keserű Ilona : Jelmezterv, Bár pincérnő ,Bár pincér. Tusrajz.Mérete: 21x30 cm.Keret nélkül.Zsűrizett
Jézus Ritka Szent Kép Szép keretben Tűzzománc
Würtz Ádám (1927 - 1994) Bölény ( tusrajz ) Mérete: 37x30 cm.Üvegezett kerettel.
Angyalos puttós csodaszép szecessziós nyomdaipari réz nyomó dúc keret ingyen postával
Tull Ödön: Utcarészlet akvarell aranyozott keretben, szignált - 01586
Lengyel falikép fa keretben, Varsó Wilanów Kastély
Kézzel varrott,hímzett kis ovális keretes kép 3 db.
Tramp art keret
(K) Tóth István fotóművész "visszatérés" c. alkotása 32x42 cm kerettel
DÖBRENTEY GÁBOR (SZOMBATHELY 1897-1990 BP) FALUSI UTCA 1940 O/V 80X60 + A KERET
Larimár csepp medál ezüstözött keretben
Ovális keretben tükör eladó!
Régi Mária medál arany keretben
Koncert absztrakt tus színes pasztel akvarell keret nélkül
Akvarell Blondel kerettel 48x38 szignózott
László Mihály: Tanya patakkal olaj vászon festmény gyönyörű keretben hibátlan 60 x 80 cm/ 90x110 cm
Icolux J 12 német gyártmányu keretes diaképek vetítésére alkalmas
Blondel Keret Ezüst Új
Picasso nyomat keretben
Kakas - tusrajz - 36*27 cm kerettel
1967. Jemeni Arab Köztársaság - Florentin mesterek festményei, arany keretben használt sor
Antik fali Óra asztali szàmlap ring gyűrű, karika,fotó keret, képkeret, miniatűr festmény keret
Régi vintage német magyar nyelvű nyomat keretben A férfi élet rendkülönbségei
Dél Francia akvarell? egy művésztől galériás keretben utcarészlet
(K) Szép kubista nyomat, festett kerettel 28x32,5 cm kerettel-
Réz keret
Empire stílusú aranyozott fa keret,képkeret,tükör keret
Sugár Gyula: " Nagyrécse, Virághegy ", festmény, 60x80 cm+ kissé sérült kerete, üveglappal
Nagyméretű tükör gazdagon megmunkált keretben
Arany és ezüst keretben barokkgyöngy díszített medál 4,3 gr
Fekete vágható keret, 2303 31
Antik flamand keret, 50x65 cm
Kiváló minőségi keret 40x50 cm-es olaj-vászon képhez, 40 x 50 cm, 50x40, 50 x 40
Hímző keret
Seress Rezső (1889-1968) zeneszerző által aláírt baráti emlék fotó, autogram 1943-ból új keretben
Régi gipsz fejek, fa keretben. A Krakkói Wawel
Női félakt - olajfestmény - 32*23 cm kerettel (akt)
Igen RITKA ! Cserkész fiú fotó 1926 - ból Földes szignóval eredeti keretében
Miniatűr gobeline, vizimalom. Szép, aranyozott keretben! LEÁRAZTAM!
Aranyozott fa keretes tükör babérkoszorú díszítéssel
Fiatal lány népviseletben antik festmény blondel keretben
L.Kovács Júlia/Pósfai Júlia/Pósfainé: " Üzletben", festmény, olaj, farost, 30x20 cm+keret
Lajos038 részére 2 db 40x50-es keret
Női akt olajfestmény - 54*44 cm kerettel
Modern női akt olajfestmény - 42*42 cm kerettel
60
60
80
100
1
2
3
4
5
169
Ugrás erre az oldalra: