Összes termék (30 tétel)
Ékszer
Ezüst tárgy
(9)
Fémmunka
(15)
Militária
Otthon, háztartás kellékei
orosz alpakka
(30 tétel)
Keresőszó: orosz alpakka
Régi orosz alpakka evőeszközkészlet
RÉGI OROSZ EZÜSTÖZÖTT EVŐESZKÖZ
Régi orosz borostyánköves alpakka nyaklánc
Régi orosz borostyán alpakka gyűrű
Orosz szecessziós pohár tartó jelzett alpakka? 4db egyben
Orosz 6szem evőeszköz
Jelzett, orosz alpakka míves megmunkálású evőeszközszett, összesen 16 db
Orosz alpakka pohártartók
Orosz kindzsál alpakka
Fém - tortalapát - alpakka - régi - Orosz - 24 x 5 cm - hibátlan
Ezüstözött orosz púderes szelence
6 db díszes kiskanál - kanál - süteményes - kávés - orosz alpakka
4 alpakka tálca, orosz, olasz, Wmf, meg valami, 25-42 cm méretben, méretük jelezve!
Zjummet, orosz fém, csipkés kaviártartó, üvegbetét nélkül, méret nagyjából jelezve!
Régi orosz alpakka villa vintage evőeszköz 2 db
Eladó régi alpakka aranyozott, ezüstözött orosz desszertes, kávés evőeszköz készlet!
Orosz Tűzzománcos Pingvines Pohártartó
Orosz alpakka 12 személyes evőeszközkészlet
Aranyozott, ezüstözött szovjet-orosz teás kanalak
Orosz, ezüstözött alpakka, nem használt 12 személyes étkészlet.
Régi orosz fém csészék, cizellált mintával, 2db
6 db régi orosz kiskanál ezüstözött alpakka, fémjelzett, vintage kávés kanál, ezüst étkészlet
6 db régi orosz kiskanál ezüstözött alpakka, fémjelzett, vintage teás kanál, ezüst étkészlet
Régi orosz ezüstözött alpakka evőeszközök
Régi Orosz ezüstözött alpakka 6 személyes,24db evőeszköz készlet
Régi orosz evőeszköz készlet
Mid Century , KOLCHUGINO madár jelzéssel,Szovjet orosz újszerű ezüstözött tea kiöntő bakelit fogóval
Orosz / Szovjet Kanalak - 6 Kiskanál és 6 Nagykanál
6 db ezüstözött alpakka virágos kiskanál, régi ezüst színű orosz étkészlet, fémjelzett