Összes termék (30 tétel)
Ékszer
Ezüst tárgy
(9)
Fémmunka
(15)
Militária
Otthon, háztartás kellékei
orosz alpakka
(30 tétel)
Keresőszó: orosz alpakka
6 db ezüstözött alpakka virágos kiskanál, régi ezüst színű orosz étkészlet, fémjelzett
Orosz / Szovjet Kanalak - 6 Kiskanál és 6 Nagykanál
Mid Century , KOLCHUGINO madár jelzéssel,Szovjet orosz újszerű ezüstözött tea kiöntő bakelit fogóval
Régi orosz evőeszköz készlet
Régi Orosz ezüstözött alpakka 6 személyes,24db evőeszköz készlet
Régi orosz ezüstözött alpakka evőeszközök
6 db régi orosz kiskanál ezüstözött alpakka, fémjelzett, vintage teás kanál, ezüst étkészlet
6 db régi orosz kiskanál ezüstözött alpakka, fémjelzett, vintage kávés kanál, ezüst étkészlet
Régi orosz fém csészék, cizellált mintával, 2db
Orosz, ezüstözött alpakka, nem használt 12 személyes étkészlet.
Aranyozott, ezüstözött szovjet-orosz teás kanalak
Orosz alpakka 12 személyes evőeszközkészlet
Orosz Tűzzománcos Pingvines Pohártartó
Eladó régi alpakka aranyozott, ezüstözött orosz desszertes, kávés evőeszköz készlet!
Régi orosz alpakka villa vintage evőeszköz 2 db
Zjummet, orosz fém, csipkés kaviártartó, üvegbetét nélkül, méret nagyjából jelezve!
4 alpakka tálca, orosz, olasz, Wmf, meg valami, 25-42 cm méretben, méretük jelezve!
6 db díszes kiskanál - kanál - süteményes - kávés - orosz alpakka
Ezüstözött orosz púderes szelence
Fém - tortalapát - alpakka - régi - Orosz - 24 x 5 cm - hibátlan
Orosz kindzsál alpakka
Orosz alpakka pohártartók
Jelzett, orosz alpakka míves megmunkálású evőeszközszett, összesen 16 db
Orosz 6szem evőeszköz
Orosz szecessziós pohár tartó jelzett alpakka? 4db egyben
Régi orosz borostyán alpakka gyűrű
Régi orosz borostyánköves alpakka nyaklánc
RÉGI OROSZ EZÜSTÖZÖTT EVŐESZKÖZ
Régi orosz alpakka evőeszközkészlet