Fémmunka (15 tétel)
Fémmunka
(15)
Alpakka
(14)
Egyéb fémmunka
Terméktípus
bonbonier
egyéb
evőeszköz
kiöntő
pohár
tálca
Anyag
alpakka
1900-1939
1940-
(8)
ismeretlen
orosz alpakka
(15 tétel)
Keresőszó: orosz alpakka
Fémmunka
Orosz / Szovjet Kanalak - 6 Kiskanál és 6 Nagykanál
Mid Century , KOLCHUGINO madár jelzéssel,Szovjet orosz újszerű ezüstözött tea kiöntő bakelit fogóval
Régi orosz evőeszköz készlet
Régi orosz fém csészék, cizellált mintával, 2db
Aranyozott, ezüstözött szovjet-orosz teás kanalak
Orosz Tűzzománcos Pingvines Pohártartó
Eladó régi alpakka aranyozott, ezüstözött orosz desszertes, kávés evőeszköz készlet!
Zjummet, orosz fém, csipkés kaviártartó, üvegbetét nélkül, méret nagyjából jelezve!
4 alpakka tálca, orosz, olasz, Wmf, meg valami, 25-42 cm méretben, méretük jelezve!
Ezüstözött orosz púderes szelence
Fém - tortalapát - alpakka - régi - Orosz - 24 x 5 cm - hibátlan
Orosz alpakka pohártartók
Jelzett, orosz alpakka míves megmunkálású evőeszközszett, összesen 16 db
Orosz 6szem evőeszköz
RÉGI OROSZ EZÜSTÖZÖTT EVŐESZKÖZ