Ezüst tárgy (9 tétel)
Ezüst tárgy
(9)
Egyéb ezüst ötvözet
Ezüstözött
(8)
Terméktípus
evőeszköz
(8)
Jelzett
jelzett
(7)
1940-
orosz alpakka
(9 tétel)
Keresőszó: orosz alpakka
Ezüst tárgy
6 db ezüstözött alpakka virágos kiskanál, régi ezüst színű orosz étkészlet, fémjelzett
Régi Orosz ezüstözött alpakka 6 személyes,24db evőeszköz készlet
Régi orosz ezüstözött alpakka evőeszközök
6 db régi orosz kiskanál ezüstözött alpakka, fémjelzett, vintage teás kanál, ezüst étkészlet
6 db régi orosz kiskanál ezüstözött alpakka, fémjelzett, vintage kávés kanál, ezüst étkészlet
Orosz, ezüstözött alpakka, nem használt 12 személyes étkészlet.
Orosz alpakka 12 személyes evőeszközkészlet
Régi orosz alpakka evőeszközkészlet