Összes termék (3.526 tétel)
Bútor
(93)
Egyéb régiség
(79)
Ékszer
(100)
Építőelem
Ezüst tárgy
(140)
Fémmunka
(88)
(467)
Gyűjtemény
(282)
Játék, szabadidő
(132)
Képkeret
(16)
Kerámia
(200)
Könyv
(79)
Lámpa, csillár
(33)
Militária
(75)
Műszaki régiség
Numizmatika, Pénz, Érme
(80)
Óra
(37)
Otthon, háztartás kellékei
(115)
Porcelán
(987)
Sport, szabadidő
Szobor
(90)
Szőnyeg, Textil
(176)
Térkép, atlasz, földgömb
Tükör
(15)
Üveg
(130)
Vallás és spiritualizmus
(94)
Zene
��sz
(3.526 tétel)
Keresőszó: ��sz
1. oldal / 59
Nehéz vastag üveg váza - közel 3 kg ,22 cm magas (sz)
Retro váza - Hungária Kerámia Iparművész Sz. eredeti matricával
ECUADOR 1 CENTAVO 2003 Acél réz bevonattal SZ
DÉL-AFRIKA 1/2 CENT 1973 Bronz SZ
Antik 18 sz.ikon. 30 x 37 cm.
XIX. sz. ANTIK KÖRMENET ZÁSZLÓ CSÚCS DÍSZ KERESZT
Ismeretlen festő, XX. sz. első fele: Tiszt és baka
Népi cserép korsó, Csákvár, XX. sz. eleje
Privát szex club 167.sz magazin
Privát szex club 155.sz magazin
Privát szex club 118.sz magazin
KERESZT, GOLGOTA, FARAGOTT, XIX. SZ.
Francia 6 személyes Art Deco étkező garnitúra 20. sz. eleje
Privát szex club 145.sz magazin
Privát szex club 115.sz magazin
Privát szex club 168.sz magazin
Privát szex club 102.sz magazin
Privát szex club 112.sz magazin
Privát szex club 144.sz magazin
Privát szex club 128.sz magazin
Privát szex club 141.sz magazin
Privát szex club 169.sz magazin
Privát szex club 152.sz magazin
ECUADOR 25 CENTAVOS 2000 Rozsdamentes acél, JOSE JOAQUIN DE OLMEDO SZ
EZÜST SZELENCE, XX. Sz. KÖZEPE, (56,5 g., 0,800)
Zománc festett talpas üveg pohár (feltehetően 19. sz. végéről)
Gyönyörű régi 14kt arany gyűrű sz. smaragd kővel nagy méret 68-as
Magyar festő, 20 sz első fele: Folyóparton
19.sz-i orosz ikon /Fjedorovszkaja
Antik fajansz teás-kávéskészlet 4 sz.
Különleges antik14kt aranyfülbevaló sz.smaragd kövekkel
Sorrentói tükrös-legyező XIX sz. - darab
XIX. sz. IMARI JAPÁN PORCELÁN FEDELES VÁZA PÁR !
FORMA ÉS TARTALOM I., SZ.M.EIZENSTEIN 1964, KÖNYV JÓ ÁLLAPOTBAN (330 példány), RITKASÁG!!!
FORMA ÉS TARTALOM II., SZ.M.EIZENSTEIN 1964, KÖNYV JÓ ÁLLAPOTBAN (330 példány), RITKASÁG!!!
2 db ANTIK Bécs 13 Latos EZÜST 38,2 gramm 19. sz-i Mesterjegyes Teás Kanál RITKA!!!
XIX. sz. második fele Orosz Ikonfestő : SZENT ANTAL IKON
XIX. sz. második fele Kínai szobrász : BÖLCS TANÍTVÁNNYAL ! ARANYOZOTT FARAGOTT SZOBOR !
2 db ANTIK KLAGENFURT 13 Latos EZÜST 34,2 gramm 19. sz-i Mesterjegyes Teás Kanál RITKA!!!
75x65 cm. 2 db.Zorn képünk érkezett,ez a patakot ábrázoló kép, restaurálás előtt. Antik, XIX.sz.
Súlyos színezett üvegváza, alján jelzés Sz.E. kézi munka (20/E2)
Ismeretlen festő (20.sz.közepe) - Alpesi tó (akvarell)
L. Sz. Vasziljev: Kultuszok, vallások és hagyományok kínában
SZENT ANDRÁS, XIX. SZ-I FESTMÉNY
19.sz. Antik Emlék pohár gyüjtemény 5 darab
Ismeretlen festő (20.sz.közepe) : Virágok korsóban
Antik fa rulettkerék a 19. sz végéről
DÉL-AFRIKA 1 CENT 1967 "SOUTH AFRICA", bronz, Jan van Riebeeck SZ
XX: sz. Magyar festő : Mezei csendélet körtével.
Magyar festő XX. sz eleje. : Fák Olaj.karton . Mérete: 21x30 cm.
Ismeretlen festő - Vízimalom - 19 sz. - metszet
100-120 év körüli, Magyar Királyság címeres, ólomüveg ablak! M: 145cm, sz: 150cm,
Retro üveg hal - 32 cm hosszú (sz)
XIX. sz. Osztrák Festő : ALPESI TÁJ - ÉLETKÉP ... PAZAR ALKOTÁS AZ 1800 AS ÉVEK II. FELÉBŐL !!!
HOLLAND ANTILLÁK 5 CENT 1985 Réz-nikkel, SZÖGLETES, SZ
ECUADOR 5 CENTAVOS 2000 Rozsdamentes acél, JUAN MONTALVO SZ
MAURITIUS 20 CENT 2003 Acél nikkel bevonattal SZ
MAROKKÓ MOROCCO 10 SANTIMAT 1974 1394 II. Hasszán, vörösréz-alumínium-nikkel SZ
Halványzöld üveg gyertya-tartó 3 db egyben, új (2.sz.)
60
60
80
100
1
2
3
4
5
59
Ugrás erre az oldalra: