Összes termék (39 tétel)
(24)
Gyűjtemény
(8)
Könyv
ferenczy károly
(39 tétel)
Keresőszó: ferenczy károly
Ferenczy Károly-monográfia
FK JELZÉSŰ TALÁN FERENCZY KÁROLY FESTŐ FÉRFI ANTIK GRAFIKA FESTMÉNY EREDETI FEKETE KERETBEN 30 X 19.
Ferenczy Károly (1862 - 1917) - híres magyar festő, grafikus
Ferenczy Károly-monográfia
Ferenczy Károly aláírással ,Beszélgetők a nagybányai tájban
1976/Ferenczy Károly - Madárdal/postatiszta képzőművészeti képeslap
Ferenczy Károly-monográfia
Szüle Péter (1886-1944) Önarckép, olaj-karton, jelzett. Ferenczy Károly tanítvány.
Vidovszky Béla (1883-1973) Enteriőr című, olaj-vászon festménye. Ferenczy Károly tanítványa
Petrovics Elek: Ferenczy Károly
Klimó István Aratás című hangulatos kép! Ferenczy Károly növendék!! Dolgozó embereket festett!
Ferenczy Károly szignós festmény
Ferenczy Károly-monográfia
Művészeti könyvtár -A fiatalok (Ferenczy Károly, Grünwald Béla, Katona Nándor, Magyar Mannheimer Gus
Képeslap / FERENCZY KÁROLY / festménye
PALCSÓ DEZSŐ: Női portré (szép kerettel olaj-vászon 47x56) nagybánya, Ferenczy Károly tanítványa
Ferenczy Károly: Napos Délelőtt/ Zeller Ferenc reprófestménye
Ferenczy Károly Október című munkája után készült olaj festmény repró
Ferenczy Károly művészeti album- Szecesszió.
2462 T2 Ferenczy Károly Október offset plakát 1978
0G256 Ferenczy Károly Október színes reprodukció
Ferenczy Károly: Erdei sétány
A parkban LEHET! Ferenczy Károly
Ferenczy Károly Festő művész
Ferenczy Károly jelzéssel ,olaj vászon antik festmény
Ferenczy Károly "Olvasó nő"
Ferenczy Károly Jelzéssel Olaj Vásznon Antik festmény
Ferenczy Károly: Nagybányai táj
Ferenczy Károly (1862-1917) szignóval---ÁRTÉR---képcsarnokos keretben.
Antik olaj festmény vászonra!!!Jelezve:Ferenczy Károly
Ferenczy Károly - Erdélyi falusi utcakép 1894
Ferenczy Károly
Ferenczy Károly 909,70x33-s olajvászon