Összes termék (1.657 tétel)
Egyéb régiség
(18)
Ékszer
Ezüst tárgy
(41)
Fémmunka
(71)
(36)
Gyűjtemény
(10)
(14)
Képkeret
(1417)
Óra
Otthon, háztartás kellékei
Porcelán
Szőnyeg, Textil
(25)
Tükör
Üveg
Vallás és spiritualizmus
(11)
képkeret antik
(1.657 tétel)
Keresőszó: képkeret antik
1. oldal / 28
Antik képkeret tükörrel.
Antik aranyozott képkeret eladó
Gyönyörű antik Blondel keret 56 x 46
Antik fali Óra asztali szàmlap ring gyűrű, karika,fotó keret, képkeret, miniatűr festmény keret
Antik flamand keret, 50x65 cm
ANTIK FÉNYKÉPTARTÓ-KÉPKERET
Murin Vilmos: Szent Erzsébet rózsa, olaj, karton 23x28cm, festmény, csendélet. Antik képkeret.
Antik goblein gobelin kép "Szélmalom " üvegezett képkeret 18*20 cm
GYÖNYÖRŰ ANTIK BLONDEL KERET 35 cm x 45 cm
Antik, nagyobb, szépséges szecesziós blondel keret bronzos színben 72x86 cm
Antik fém képkeret
ANTIK ÓARANY SZÍNŰ BLONDEL KERET MOST CSAK ENNYI!
Antik aranyozott fa képkeret ( 12 x 16 cm)
Antik extra képkeret
GYÖNYÖRŰ ANTIK BLONDEL KERET 30 cm x 40 cm
ANTIK OVÁLIS KÉPKERET FÁBÓL KB. 13X17 CMES FÉNYKÉPHEZ ÜVEGGEL
Antik aranyozott ökörszem mintás keret 2303 30
Antik aranyozott csavart mintás keret 2303 31
Antik régi háború előtti arany Blondel képkeret 71x57 cm képhez
Antik réz kép keret
Antik aranyozott szèles tükör festmèny keret fekvő àlló is,Kivàló dekoràció film szinhàz kellèk is.
Antik hatalmas mèretű tükör keret festmèny keret aranyozott mintàs blondel kellèk
ANTIK MASNIS OVÁLIS RÉZ FÉNYKÉPKERET - 13,5 cm x 9,5 cm - Art@Decoration
Antik gyönyörű 60 x 80 as szèles blondel keret.Festmèny keret tükör keret ,fekvő àlló is. VIDEÓ !
Gyönyörű antik aranyozott széles keret,jó méretű festmény tükör keret képkeret.50 X 60 cm kép mérete
ANTIK SÁRGARÉZ FÉNYKÉPTARTÓ KERET
ANTIK PUTTÓS ÖNTÖTTVAS KÉPKERET
Antik szentkép 2 db ónémet keretben
Antik vastag közepes méretű fa képkeret
Antik aranyozott képkeret nagy méretű
Antik gyönyörű Empire stílusú fém Képkeret ! / 36x22cm
Kerek antik arany fa keret.
Miniatűr, antik réz képkeret, vastag, csiszolt üveggel
Antik fa képkeret
Antik Biedermeier keret képkeret tükör keret festmény 1800-as évek ( hibás )
Antik fa képkeret térképpel
Nagyméretű aranyozott antik képkeret
Antik kèpkeret !
3 db antik képkeret egy több mint 100 éves rézkarccal és Lessie kutya portré akvarellel
Csodás nagy méretű antik blondel fa keret Provence stílusban festve és antikolva, vintage
Antik / vintage réz képtartó keret / képkeret
Foglalva ! Antik aranyozott faragott fa képkeret
ANTIK KÉPKERET FÁBÓL KB. 13X17 CMES FÉNYKÉPHEZ ÜVEGGEL
Antik bronz barokk szobros fényképtartó 425
CSODASZÉP SZÉLES ÁTTÖRT ANTIK BLONDEL KERET 50 cm x 60 cm
Antik, masszív fa keretben, szentkép, nyomat eladó!
Antik háború előtti blondel keret szép állapotban 46x37 cm arany színű képkeret
Antik angyalkás réz fényképtartó - 34 X 22 cm
Antik réz kép keret
Antik tűzzománcos mini asztali képkeret
Antik, fa fényképkeret, szép mintával
Antik Blondel Keret (Mónika foglalta)
Antik réz ovális fényképtartó 231
Réz képkeret-florentin, növényi indás, masszív, antik db.
ANTIK KISMÉRETŰ ROMANTIKUS ÜRES KERET TÖRÖTT ÜVEGGEL 27 X 21 CM
Antik tűgobelin,kerek fa keretben
Képkeret antik
Antik nagyobb kovácsolt vas képkeret gyönyörű.
Antik szecessziós nagyméretű képkeret extrém ritka domborított üveggel az egyik darab
Antik fa képkeret 33 x 24 cm, üveges
60
60
80
100
1
2
3
4
5
28
Ugrás erre az oldalra: