Összes termék (625 tétel)
Egyéb régiség
(16)
Ékszer
(573)
Ezüst tárgy
(8)
Fémmunka
Gyűjtemény
Militária
Numizmatika, Pénz, Érme
Óra
Otthon, háztartás kellékei
Porcelán
Sport, szabadidő
Szőnyeg, Textil
Vallás és spiritualizmus
mandzsetta
(625 tétel)
Keresőszó: mandzsetta
1. oldal / 11
11gm Valodi Borostyan 875 Ezüst 1950-60-as Evek Mandzsetta gomb
Régi ezüst mandzsetta pár
Ezüst Antik Mandzsetta
RR! 800-as ezüstből készült Tulipánkert mozgalom medál / jelvény + mandzsetta pár az 1900-as évekből
Kék tűzzománc - ezüst színű szerelékkel - art deco mandzsetta gomb
Aranyozott Borostyán Mandzsetta + Ajándék Új! Aranyozott Nyakkendő Tű
Ezüst mandzsetta gombok
Mandzsettás, klasszikus vérnyomásmérő fonendoszkóppal - komplett, fém dobozban.
Ritka antik női ezüst mandzsetta pár
Retro mandzsetta pár 2 (L3718)
14K Arany Mandzsetta 7,72g | 585 Mandzsettagomb
Antik ezüst mandzsetta csipkeachát kővel
Ezüst designer ötvös mandzsetta gomb
Jelzett, antik orosz 875-ös ezüst foglalatú borostyán mandzsetta gomb
PAP ZOLTÁN JELZETT BRONZ IPARMŰSZETI MANDZSETTA
Zsolnay eozin mandzsetta
Szép borostyán mandzsetta , 15 x 24 mm
Csodás ezüst mandzsetta gombok ásvány kővel
Ékszerkészítőknek hatalmas csomag gyöngy mandzsetta lánc fülbevaló bross medál csatt óra karkötő stb
Retro mandzsetta pár 3 (L3719)
Ezüst szkarabeusz mandzsetta
Antik ezüst mandzsetta
5639 Régi díszes mandzsetta gomb pár
Többszínű mandzsetta gomb és nyakkendőtű díszdobozban
KÜLÖNLEGES MANDZSETTA - ÓRA PÁRBAN
Borostyán fejű mandzsetta gombok
Christian Dior,aranyozott mandzsetta gomb
Jelzett ezüstözött mandzsetta gomb
Mandzsetta gombok egyben
24 karát aranyozott Damascene mandzsettagomb, vintage damaszkén mandzsetta, Toledó spanyol ékszer
Régi Retro Magyar Autóklub Mandzsetta Gomb
Ritka fog díszítéses Vadász mandzsetta gomb aranyozott makkal!
Mikulásos mandzsetta gombok - ajándéknak is
Antik ezüst mandzsetta gomb
Aranyozott ezüst mandzsetta pár gránáttal
Antik mandzsetta, gallér, pliszé, parázs mini Vasaló
Régi aranyozott Borostyán mandzsetta
5645 Régi ezüst ovális mandzsetta gomb pár
Mandzsetta szett
Kézzel hajlított széles fa mandzsetta karkötő szegecselt gravírozott ezüst lemezekkel díszítve
Jelzett aranyozott borostyán mandzsetta 02
EZÜST MANDZSETTA (090313)
Retro mandzsetta pár 8 (L3724)
MANDZSETTA (190915)
Vintage rózsás ezüst (900) mandzsetta
CHANEL aranyozott mandzsetta pár
EZÜST MANDZSETTA 1900-as évek elejéről (081007)
Vintage aranyozott ezüst (835) mandzsetta
Retro gobelin mandzsetta, mandzsettagomb (L3720)
Retro mandzsetta pár 15 (L3731)
Retro mandzsetták, mandzsettagombok 2. (L3873)
Retro mandzsetták, mandzsettagombok 1. (L3872)
Holland ezüst érmékből készült mandzsetta, 1940-41
Régi,zöld köves ezüst mandzsetta.
Mutatós,aranyozott mandzsetta,nyakkendőcsipesz garnitúra.
Aranyozott szovjet mandzsetta borostyánnal.
Aranyozott mandzsetta fekete zománc díszítéssel
Retro aranyozott mandzsetta és nyakkendőcsipesz
Aranyozott mandzsetta lüszterzománc díszítéssel
Jelzett copie mandzsetta
60
60
80
100
1
2
3
4
5
11
Ugrás erre az oldalra: