Összes termék (1.503 tétel)
Bútor
(79)
Egyéb régiség
(43)
Ékszer
(53)
Építőelem
Ezüst tárgy
(33)
Fémmunka
(58)
(187)
Gyűjtemény
(63)
Játék, szabadidő
(40)
Képkeret
(17)
Kerámia
(172)
Könyv
(35)
Lámpa, csillár
(13)
Militária
(50)
Műszaki régiség
Numizmatika, Pénz, Érme
(38)
Óra
(22)
Otthon, háztartás kellékei
(68)
Porcelán
(285)
Szobor
(51)
Szőnyeg, Textil
(9)
Térkép, atlasz, földgömb
(32)
Tükör
(9)
Üveg
(80)
Vallás és spiritualizmus
(58)
Zene
xix
(1.503 tétel)
Keresőszó: xix
1. oldal / 26
XIX. századi "Hattyúkirály" portrés kerámia talpas korsó, váza (M2233)
XIX.sz.férfi portré litográfia paszpartuban
Biedermeier barázdált porcelán csésze + 5 csészealj, XIX. sz. közepe
XIX. sz. ANTIK RUGÓS HINTASZÉK BŐR FELÜLETEKKEL !!!
Muránói retro üveg hal -átvehető Bp.V.ker. vagy XVIII-XIX.kerben
Antik XIX.szàzad Bronz kereszt, zomànc feszület ikon Ortodox Úti Ikon ,fali , Jézus Krisztus
Antik XIX.szàzad Bronz kereszt, feszület ikon Ortodox Úti Ikon ,Jézus, Krisztus, Angyalok
XVIII.-XIX.sz.i. FA SZOBOR MÁRIA A KISJÉZUSSAL!! 33-cm !!!
XIX sz.-i Kossuth szablya emléktárgy
XIX. század eleji bronz szobor, 16 cm-es magasságú szépség.
XIX. sz. ANTIK KÖRMENET ZÁSZLÓ CSÚCS DÍSZ KERESZT
XIX. századi Buddha kerámia szobor, 14 cm-es szépség.
KERESZT, GOLGOTA, FARAGOTT, XIX. SZ.
Antik teáscsészék madár dekorral - XIX. század - 2 darab
Sorrentói tükrös-legyező XIX sz. - darab
XIX. sz. IMARI JAPÁN PORCELÁN FEDELES VÁZA PÁR !
XIX. Század Magyar Festészete kártyajáték
XIX. sz. második fele Orosz Ikonfestő : SZENT ANTAL IKON
XIX. sz. második fele Kínai szobrász : BÖLCS TANÍTVÁNNYAL ! ARANYOZOTT FARAGOTT SZOBOR !
SZENT ANDRÁS, XIX. SZ-I FESTMÉNY
XIX. sz. Osztrák Festő : ALPESI TÁJ - ÉLETKÉP ... PAZAR ALKOTÁS AZ 1800 AS ÉVEK II. FELÉBŐL !!!
XIX. sz. vége ANTIK JELZETT HISTORIZÁLÓ RÉZ TINTATARTÓ
Két darab Antik ezüst likőrös pohár XIX. sz. vége
(B) 1981. Festmény XIX. blokk** - Pablo Picasso - (Kat.: 500.-)
Különleges THONET zongoraszék a XIX.századból
Kávés garnitúra, 6 személyes, ezüstözött alpakka, XIX. század vége. szecessziós
1K964 Antik hatalmas iráni XIX. század végi perzsaszőnyeg 305 x 385 cm
Biedermeier keretóra negyedütős szerkezettel XIX. SZDSZ közepe.
R.Ditmar Wien XIX. század végi szecessziós petróleumlámpa
Sárkányölő Szent György Ikon kerámia, 16 x 12 cm-es, XIX. század, orosz.
Liszt Ferenc Magyar Rapszódiák I.-XIX.
Antik XIX.sz.-i sótartó
XIX.sz.i. 89 CM MAGAS ZSOLNAY VAGY FISCHER POSZTAMENS, SZOBORTARTÓ
ANTIK KÍNAI SELYEM LÓTUSZ CIPŐ PÁR XIX. SZD. VÉGE
FISCHER IGNÁC PETRÓLEUM LÁMPA XIX.SZ
Magyarország, Kártyanaptár XIX.-2023
50 éves ballagási tarisznya 1968 - 1972 - Semmelweis Eü. Szakközépiskola Bp. XIX. (pogácsa, kitűző)
Antik Jambiya arab perzsa Szíria Marokkó berber tőr fém rátétes réz kés fegyver XIX. sz. 492 8314
'Brutális', gyémánt csiszolású dekanter kristálypalack, XIX. század
Szecessziós ezüst nyelű sütemény szervírozó, eredeti dobozában XIX. század vége
Valódi pénzérmékkel? XIX. sz. Johann Maresch kerámia tartó "pénzeszsák"
HISTORIZÁLÓ fajansz lámpatest / váza, XIX. szd.
LUNÉVILLE márkájú FRANCIA HISTORIZÁLÓ fajansz lámpatest / váza, XIX. szd.
FRANCIA HISTORIZÁLÓ fajansz lámpatest / váza, XIX. szd.
XIX. századi tiszti kard, gyönyörű állapotban, ajándéknak kiváló.
Kitűnő festmény, XIX. sz., Fritz von Kamptz?
Magyar festő XIX. század közepe: Pásztortűznél
XIX. sz. TÁVOL KELETI FESTETT FA MARIANETT BÁBÚ JÁTÉK BABA - FEJ PÁR
Méhészeti könyv: Méh - A magyar méhészek lapja - XVIII. évf. 1926 - XIX. évf. 1927 Zseltvay Elemér
Antik kandalló óra BIG BEN szerkezettel XIX. századi működő fatokos óra
Erdélyi, kalotaszegi szuszék XIX. század
Szűz Mária a gyermek Krisztussal XIX. századi orosz ikon
HISTORIZÁLÓ (XIX. szd) MAJOLIKA FALI DÍSZTÁNYÉR, 15,5 cm
XIX. századi tűgobelin, vitorláshajó, 20 x 36 cm-es nagyságú.
CSEH ALT WIEN biedermeyer gyűjtői csésze és alj, XIX. szd.
TEMESVÁRY FERENC VADÁSZFEGYVEREK A XVI XIX . SZÁZADBÓL FÜZET KÖNYV
XIX.szazadi huta üveg bokály, kancsó pohár
XIX. sz. vége FESTETT PORCELÁN - SZŰZ MÁRIA BETÉTTEL ÁTTÖRT FILIGRÁN EZÜST ÉKSZER BOGLÁR
60
60
80
100
1
2
3
4
5
26
Ugrás erre az oldalra: