Összes termék (310 tétel)
Bútor
Egyéb régiség
Ezüst tárgy
Fémmunka
(203)
Gyűjtemény
(16)
Képkeret
(36)
Kerámia
Militária
Óra
Otthon, háztartás kellékei
Porcelán
Szobor
Szőnyeg, Textil
(7)
Tükör
(24)
Vallás és spiritualizmus
fa keret
(310 tétel)
Keresőszó: fa keret
1. oldal / 6
GYÖNYÖRŰ, ANTIK, FA, FLORENTIN KERET CA. 1800!!!
Régi, gipsz fej, arckép fa keretben
AKCIÓS ÁR !!! Németh jelzéssel festmény, olaj farost, kerettel 55 x 70 cm, jjl. Németh
Régi antik aranyozott faragott fa keretes tükör 2.
Régi antik aranyozott faragott fa keretes tükör
Festmény, olaj, karton, 34x50 cm + szép faragott fakeret
Goblen, szép keretben
Goblen, szép keretben
Ilyés L.festmény, olaj, farost, 43x50 cm+ keret
Szép kis hímzett kép. Bieder keretben
Sugár Gyula : Falusi életkép - gyönyörű, eredeti festmény, csodás keretben.
Wahorn András: Kompozíció, olajfestmény 69 x 50 cm, farost lemezen, szép keretben
J.Weber jelzéssel: Csónakok, olajfestmény 50 x 50 cm, fa keretben (Wéber József festmény)
Chiovini Ferenc (1899-1981): Pihenő tehenek, olajfestmény 31 x 42 cm, keretben
AKCIÓS Ár! Csendélet zöld üveggel és gyümölcsökkel festmény, olaj falemez, kerettel: 38 x 48 cm, jn.
4 db barna fa hatású kép keret üveg lappal 25x30cm- új
Álomszép csont intarziás keretben nagyon szépen megmunkált fém számlapos fali óra.
Nagyon nagy kép fa keretben.
Ismeretlen alkotó, "Öböl" alkotása. Olaj-farost, jelzett, keret nélkül,szignós.
Tükör Fa Aranyozott mintás keretben. Minimál ár nélkül!
Régi kép vásznon szép finom mintás fa keretben.
KERET a KERETBEN + ajándék gobelin kép
Antik szignált festmény blondel keretben 737
Modern kompozíció olaj, farost, keretben
Dekoratív kerek tűgoblein pár fa keretben
Nyár végén, Kortárs impresszió- kerettel
Szignós csendélet festmény, olaj, farost, 60x80 cm, keret nélkül kínálom
Bőr keretes fai ikon 978
Nagyon szép akt festmény - Renoir emlékezetére - címmel .Forrai Gábor munkája. Szép kerettel.
Erdei csend c. kortárs impresszió kerettel .
Virág csokor (1961-):olaj festmény kerettel
Antik faragott/aranyozott akantuszlevél keretes gyönyörű fali tükör
1 Ft-ról, gyönyörű keretben kvalitásos olaj festmény
Antik szignált festmény szép keretben 403
Antik kézzel faragott fakeret 396
Antik szignózott festmény tájkép kerek fa keretben olajfestmény
SZINVONALAS ANTIK német AKVARELL -pár 1900k eredeti FA KERETÉVEL üveg alatt bontatlan csak egyben
Galli Mihály: Apolló (lófej) olajfestmény, keretben
19. századi biedermeier keret óra! A Zsilinszky család tulajdona volt sokáig! 50x40cm! Gyűjtöknek!
Tündéri selyem kép fa keretben.
Klement Zoltán (1967-): Gémeskútnál.olaj festmény kerettel
PIPACSOK KERETBEN
Tükör Antik keretben 44 x 54 cm
PIAC MÜNCHEN - antik festmény, csodaszép keretben (postázom is)
Nagyon szép Kinai pávás selyem kép különleges fa keretben.
Bogdán István? (1943-) festő, grafikus, , Erdőrészlet című olaj-farost alkotása, keretben.
Nagy István Juhász portré című alkotása. olaj fa, keretben.
H. Richard 11/2000 jelzéssel, kollázs, farost lemezen. Nagy méretű, keret nélkül.
Szent Miklós üvegikon XIX. század fa keretben
Kassai Imre festmény, olaj, farost, 60x53+keret
Nagy olaj festmény fa keretben.
ANTIK DELFT KÉZZEL FESTETT 1880 AS ÉVEK CSEMPE KERETEZETT FA KERETBEN FALI CSEMPE
OTP fa kép keret, kép tartó
Antik festmény szép keretben 137
Antik régi olaj festés virág csendélet szeles faragott blondel fa keretben
ANTIK VINTAGE RÉGI CSODÁS JELZETT VIRÁGCSENDÉLET OLAJFESTMÉNY SZÉLES FA KERETBEN
Takáts aláírással. Olaj-dekli, 32x55-cm-es, paraszt bider keretben.
Táborozók olaj festmény: B. Szabó jelzéssel, hibátlan keretben
Angyalkás porcelán kép nagyon szép fa keretben.
Gyönyörű tűgoblein hibátlan fa keretben.
60
60
80
100
1
2
3
4
5
6
Ugrás erre az oldalra: