Összes termék (3.182 tétel)
Bútor
(21)
Egyéb régiség
(57)
Építőelem
Ezüst tárgy
Fémmunka
(31)
(1007)
Gyűjtemény
(12)
(211)
Képkeret
(1264)
Kerámia
(8)
Lámpa, csillár
Militária
Műszaki régiség
Numizmatika, Pénz, Érme
Óra
(17)
Otthon, háztartás kellékei
(47)
Porcelán
(21)
Szobor
(22)
Szőnyeg, Textil
(104)
Tükör
(280)
Üveg
Vallás és spiritualizmus
(58)
fa keret
(3.182 tétel)
Keresőszó: fa keret
1. oldal / 54
AKT SZECESSZIÓS KERETBEN
Régi aranyozott fa kép keret, fotókeret
Szanthoffer Imre Olaj - Farost Őszi Táj Festmény Aranyozott Keretben A64
1. vh háborús repülőgép propeller darab fénykép keret háborús emlék fotó keret fa légcsavarból
Régi szentkép üveg alatt fehér fa keretben: "Édes Jézus légy vendégünk, áld meg amit adtál nékünk"
Hollóházi Szász Endre Porcelán Falikép Fa keretben A72
Régi tűgobelin barokk fa keretben
FARKAS ESZTER: CSENDÉLET HIBÁTLAN OLAJFESTMÉNY EREDETI KÉPCSARNOKI KERETÉBEN 90x70 CM
Art Deco keret
Cesare Tolomelli - People " 4" Akril , fa , keret nélkül- 60x70 cm
Blondel keret Új
Blondel keret ÚJ 50x60cm
Oroszlános tűzzománc falikép fa keretben
L.Kovács Júlia/Pósfai Júlia/Pósfainé: " Borsos Miklós...", festmény, olaj, farost, 32x60 cm+ keret
Kisebb keret 27x33 cm-es külső mérettel, ajándék gobleinnel
Kézzel festett selyemkép,fa keretben
Régi nagy bőr bőrönd belül fa kerettel - Glück József bőrdíszműves
Gyönyörű antik Blondel keret 56 x 46
SZENTKÉP - DOMBORÚ - ÜVEG !!!! - FA KERET - 17 x 15 x 3 cm - 3 D - ANTIK - OSZTRÁK - KÉP - HIBÁTLAN
Czinóber - Tündérek kertjében jártam ( 20 x 30, olaj , + új keret )
Lengyel falikép fa keretben, Varsó Wilanów Kastély
Tramp art keret
Blondel Keret Ezüst Új
Empire stílusú aranyozott fa keret,képkeret,tükör keret
Sugár Gyula: " Nagyrécse, Virághegy ", festmény, 60x80 cm+ kissé sérült kerete, üveglappal
Fekete vágható keret, 2303 31
Kiváló minőségi keret 40x50 cm-es olaj-vászon képhez, 40 x 50 cm, 50x40, 50 x 40
Régi gipsz fejek, fa keretben. A Krakkói Wawel
Női félakt - olajfestmény - 32*23 cm kerettel (akt)
Aranyozott fa keretes tükör babérkoszorú díszítéssel
L.Kovács Júlia/Pósfai Júlia/Pósfainé: " Üzletben", festmény, olaj, farost, 30x20 cm+keret
Lajos038 részére 2 db 40x50-es keret
Biedermeier állótükör keret
BAJOR ÁGOST (1892-1958) NYÁRI DÉLUTÁN OLAJ VÁSZON TÁJKÉP FESTMÉNY (89 x 68 CM) SZÉLES FA KERETBEN
Czinóber - Forrás ( K.mérete 38.5 x 53.5, olaj, mesés, új keretben ) )
Hibátlan széles profilú keret 35x45 cm-es képhez 35 x 45 45x35
Harley Davidson reklám tükörkép,fa keretben
(K) Somogyi Katalin képcsarnokos virágcsendélet festmény 51x69 cm kerettel. Olaj, fa.
GYÖNYÖRŰ ANTIK BLONDEL KERET 35 cm x 45 cm
RÉGI BLONDEL KERET 35 cm x 27 cm
Antik, nagyobb, szépséges szecesziós blondel keret bronzos színben 72x86 cm
ANTIK ÓARANY SZÍNŰ BLONDEL KERET MOST CSAK ENNYI!
Fából készült, kormánykereket mintázó keretben Unicumos üvegből készült hangulatlámpa
Absztrakt festmény, falap, 32x101 cm+ keret, akril/olaj jellegű festék
Florentin képkeret, tükör keret, tükörrel együtt
Vintage, faragott tömörfa képkeret, tükör keret
GYÖNYÖRŰ ANTIK BLONDEL KERET 30 cm x 40 cm
Régi szentkép fa keretben 40-50 évek
Cz. Szüts Sándor (1887-1942): Scheveningen, Hollandia, -tengerparti hajós festmény hibátlan keretben
Antik aranyozott ökörszem mintás keret 2303 30
Antik aranyozott csavart mintás keret 2303 31
Puskás Imre "Elhagyottan" című olajfestménye fa kerettel (104x64cm)
Tramp Art keretek , fotókkal !
Kalcsó József: Tócsa festmény szép keretben
Vaskeresztesi szőlők kerettel
NAGYON RITKA FA KERETES FALI ÓRA.
Restaurált keret 15x20 cm-es képhez, 15 x 20 cm, 20x15, 20 x 15
Bán Tibor " Fehér ló portréja" 60 x 40 cm méretben + keret
Csendélet festmény, olaj, falap, üvegezett keret
60
60
80
100
1
2
3
4
5
54
Ugrás erre az oldalra: