Összes termék (70 tétel)
Egyéb régiség
Ékszer
Ezüst tárgy
(13)
Fémmunka
Gyűjtemény
Kerámia
Militária
Otthon, háztartás kellékei
(7)
Porcelán
Szőnyeg, Textil
(25)
Üveg
monogrammal
(70 tétel)
Keresőszó: monogrammal
1. oldal / 2
Antik monogramos porcelán kínáló tálca 315
Régi Bordó Bőr Réz Szerkezetes Hordozható Szivartartó (R Monogramos)
6 darab Ezüst leveses kanál, gyönyörű monogrammal!!
Ékszeres Doboz Monogramos
Angol gyalogos tisztikard, Viktória királynő monogramjával
Aranyozott monogramos púder tartó 990
Osztrák festő A S monogrammal : Utcarészlet KREMS -ben 1904 év
Bieder monogramos üvegváza 468
Antik monogramos bieder pohár 417
EGZOTIKUS táj ( K J monogrammal ) GARANTÁLTAN EREDETI
Ezüst nyelű tortalapát monogrammal
Ezüst, nemesi monogramos bőr tárca, 1900 k.
Antik ezüst kulcstartó , 1879. Ezüstlakodalmi 2 gulden középrésszel , W M monogrammal .
Antik monogramos ezüstözött villák.
Antik monogramos réz kalamáris 715
CHRISTOFLE régi, nehéz merőkanál, AD monogram 254 gramm és 32 cm
Antik monogramos vasaló.
Ferenc József monogramos sótartó ANNYIRA JÓPOFA ÉS ANNYIRA RITKA!!!!
Antik monogramos ezüstözött pálinkás poharak 978
Antik ibolyás családi monogramos teás kanna 812
6 db azsúrozott, monogramos szalvéta
Monogramos slingelt - hímzett damaszt törölköző 1920
Szép damaszt szalvéta monogram hímzéssel, levélmotívum, 100 éves
Antik, monogramos vésett ezüst pecsétgyűrű
Régi vászon monogramos törülköző.
Antik ezüstözött monogramos kanál.
Ezüst nyelű szépséges monogramos régi kések 4 darab 233 gr.
Antik pamutvászon lepedő, R monogram hímzéssel, vászonlepedő 1926 körül
Antik monogramos ezüst vagy ezüstözött nyelű kések és villák 17
Antik monogramos ezüst vagy ezüstözött nyelű kések és villák 613
Front munka hüvely gyújtó monogrammal
Ismeretlen Festmény TK 1905 monogrammal
Szép mintájú damaszt szalvéta monogram hímzéssel, hibátlan, 100 éves (2)
Ezüst fűszertartó kiskanállal koronás monogrammal.
Fa kulacs monogrammal
6-8 személyes damaszt terítő, damasztabrosz hímzett monogrammal, 100 éves
Ezüst fűszertartó nemesi monogrammal / üvegbetéttel
Ferenc József /FJ/ monogramos antik herendi tányér
B Gy Monogrammal ismeretlen festő 19-század második fele
Hibátlan damaszt törölköző SE monogrammal 1927
Hímzett monogramos damaszt törölköző 1920
8 személyes damaszt terítő, damasztabrosz + 2 szalvéta, monogram hímzéssel, 100 éves
Két egyforma hímzett nagypárna huzat, monogramos párnahuzat, Temesvár 1940 körül,
Kávéskészlet, 13 darabos, ezüstözött: 1 kancsó, 6 kehely, 6 alátét, KJ monogrammal,
2 db hímzett, monogramos damaszt szalvéta, 100 éves
Legfinomabb selyemdamaszt szalvéta szép monogrammal 100 éves
Csodaszép 8 személyes rózsás damaszt abrosz terítő monogram hímzéssel, 100 éves
Damaszt szalvéta szép monogrammal 100 éves
Tűzzománc medál 1932.-ből E monogrammal
5 db hímzett, PS monogramos damaszt szalvéta, 100 éves
9 db hímzett, monogramos damaszt szalvéta, 100 éves
Monogramos hímzett nagypárna, párnahuzat 1926
Antik szőttes lenvászon törölköző monogram hímzéssel
Csodaszép 6-8 személyes szarvasos damaszt abrosz terítő monogram hímzéssel, 100 éves
Nagyon régi bőrkötéses veretes , monogramos fényképalbum fotókkal
Üveg pohár monogrammal,és szabadkőműves(?) jelzéssel
Antik hatalmas monogramos ezüst nyelű kés
Antik ezüst aranyozott kiskanál monogrammal NINCS MIN ÁR!
Ferenc József monogrammal Herendi étkészletből kínáló tál fedele
60
60
80
100
1
2
Ugrás erre az oldalra: