Bútor
Vitrin
1900-1949 (13 tétel)
Bútor
Vitrin
(1443)
-1800
1800-1899
(232)
1900-1949
(499)
1950-
(304)
Ismeretlen
(405)
1900-1949
(13)
art deco
barokk
biedermeier
ónémet
retro
szecesszió
(8)
sérült
eredeti
(9)
13 tétel
Bútor
Vitrin
1900-1949
Régi, nagyon szép vitrinszekrény! Felül nagy üveges rész, alul zárt ajtós tároló!
Szobor, kegytárgy tartó
Régi tálalószekrényt
Antik fali vitrin
Szecessziós vitrin
Százéves, faragott vitrin eladó, a képen látható vitrintárgyak nélkül!
Retro sötétbarna keményfa tolóüveges vitrin, alul zárható szekrénnyel.
Biedermeier vitrin
Zárható íves antik fali vitrines szekrény, eredeti üvegekkel, kulcsával
Antik vitrin. 1900 as évek
ÓNÉMET ÜVEGES VITRIN SZEKRÉNY KIFOGÁSTALAN ÁLLAPOTBAN
Felújított vitrin, Neobarokk Századfordulós vitrin.
Gyönyörű szecessziós szekrényke eladó