Bútor
Vitrin
1950- (6 tétel)
Bútor
Vitrin
(1443)
-1800
1800-1899
(232)
1900-1949
(499)
1950-
(304)
Ismeretlen
(405)
1950-
art deco
barokk
retro
restaurált
sérült
eredeti
6 tétel
Bútor
Vitrin
1950-
lingel könyvespolc
Vitrin Milano
Fali vitrin 1970-es évekből
Mid century , retro könyves, fiókos, vitrines szekrény
barokk vitrin
ART - DECO gyűjtemény szekrényke