Ezüst tárgy
925-ös ezüst
Tálca (20 tétel)
Ezüst tárgy
925-ös ezüst
(2711)
Asztalközép, kínáló
(110)
Bonbonier
(17)
Cigarettatárca
(38)
Cukortartó
(36)
Csipesz
(27)
Doboz
(175)
Egyéb
(758)
Evőeszköz
(445)
Falidísz
(25)
Feszület, kereszt
(10)
Fűszertartó
(84)
Gyertyatartó
(106)
Hamutartó
(13)
Harang, csengő
Kanna, kancsó
(27)
Kártyatartó
(10)
Kávéskészlet
(15)
Kehely, kupa
(28)
Képkeret
(135)
Kiöntő
(43)
Konyhai eszköz
(40)
Korsó
Kosár
Miniatűr
(185)
Palack, flaska
(8)
Pipere kellékek
(43)
Pohár
(68)
Só, borsszóró
(33)
Süteményes készlet
Szalvétagyűrű, szalvétatartó
(40)
Szobor
(43)
Tál
(55)
Tálca
(35)
Teáskészlet
Tükör
(8)
Váza
(34)
Terméktípus
tálca
(19)
Anyag
ezüst
Jelzett
jelzett
(15)
1800-1849
1850-1899
1900-1939
1940-
(9)
20 tétel
Ezüst tárgy
925-ös ezüst
Tálca
UK0156 Ezüst tálca pálmafákkal és virorlás hajóval
Ezüst tálca 434 gr
Antik 925-ös ezüst tálca 1218gramm
Barokk csodaszép 925-ös sterling ezüst tálca hibátlan 160 gramm vastag ezüstből készült
Ezüst tálca 925-ös finomság
ezust tálca
ezüst tálca nagyméret
Antik! Ezüst 925 ös áttört tálca 1801-ből
Antik ezüst tálca, sterling, Shevre Crump & Low Co (USA) jelzésű 1869-1888 közötti
Ezüst tálka fémnyomot, jelezve
Antik ezüst tálca 1882-ből 590 g.925+ 1 AJÁNDÉK
Angol 925 Sterling Ezüst Tálca 1221
Antik Becsi ezust talca extra szep kifogastalan allapotban
Extra szép antik ezüst talka
Antik art deco stilusu ezüst talka elado
Antik Becsi ezüst taálca extra szép
Ovális ezüst tálca
Hólyagos tálca
Különleges ezüst kis tálca, kínáló
Ezüst ostyatálca