Fémmunka
Ezüstözött (26 tétel)
Fémmunka
Ezüstözött
(26)
Asztalközép, kínáló
Cukortartó
Doboz
Egyéb
Evőeszköz
Gyertyatartó
Kanna, kancsó
Kehely, kupa
Kiöntő
Pohár
Váza
Terméktípus
asztalközép, kínáló
cukortartó
doboz
egyéb
evőeszköz
gyertyatartó
kanna, kancsó
kehely, kupa
kiöntő
pohár
váza
További opciók ...
1850-1899
1940-
ismeretlen
(21)
(12)
(13)
26 tétel
Fémmunka
Ezüstözött
Régi ezüstözött morzsafogó
Szép ezüstözött kanna, csodálatos ötvös munka!
1,-Ft Leonard silver plate vastagon ezüstözött tea vagy kávé kiöntő
Antik, szecessziós, ezüstözött kis pohár, csésze. 1907.09.25. dátummal, C.K.
Régi ezüstözött melegen tartó
Ezüstözött fém váza 869
Gyönyörű Antik Sárkány Lábakon Álló Cukortartó
163T.1Ft-ról Szív alakú Vastagon Ezüstözött Alpakka Bonbontartó aranyozott masnival 297g
Nagyon Szép Ezüstözött tálkák 5db.
Antik jelzett ezüstözött gyertya tartó
Antik ezüstözött ékszertartó doboz 643
Judaika ,Keresztelő poharak !
Ezüstözött kutyás asztali dísz 224
7 darab ezüstözött rózsás kiskanál és kisvilla vegyesen, 12,5 cm és 14 cm hosszúak
Padlásról, több mint 6 kg régi ezüstözött alpakka és alpakka evőeszközök vegyesen és együtt!
Antik monogramos ezüstözött pálinkás poharak 978
Antik ezüstözött gyertyatartó pár 923
Antik ezüstözött Kisfaludi kávéház feliratos kelyhek 884
Antik ezüstözött pálinkás poharak 885
Antik ezüstözött fém asztalközép / kínáló 800
Antik ezüstözött szivardoboz 523
9×3antik .ezüstözött evőeszköz. Csódaszép motivumokal
6×3 antik.ezüstőzöt evőeszköz. Csódaszép
Ezüstözött Angol használati tárgy válogatás 13 db
1,-Ft Meseszép fémjelzett ezüstözött kelyhek és kupák,serleg egyben
6×3antik ezüstőzöt evőeszköz