Fémmunka
Ezüstözött (26 tétel)
Fémmunka
Ezüstözött
(26)
Asztalközép, kínáló
Cukortartó
Doboz
Egyéb
Evőeszköz
Gyertyatartó
Kanna, kancsó
Kehely, kupa
Kiöntő
Pohár
Váza
Terméktípus
asztalközép, kínáló
cukortartó
doboz
egyéb
evőeszköz
gyertyatartó
kanna, kancsó
kehely, kupa
kiöntő
pohár
váza
További opciók ...
1850-1899
1940-
ismeretlen
(21)
(12)
(13)
26 tétel
Fémmunka
Ezüstözött
6×3antik ezüstőzöt evőeszköz
1,-Ft Meseszép fémjelzett ezüstözött kelyhek és kupák,serleg egyben
Ezüstözött Angol használati tárgy válogatás 13 db
6×3 antik.ezüstőzöt evőeszköz. Csódaszép
9×3antik .ezüstözött evőeszköz. Csódaszép motivumokal
Antik ezüstözött szivardoboz 523
Antik ezüstözött fém asztalközép / kínáló 800
Antik ezüstözött pálinkás poharak 885
Antik ezüstözött Kisfaludi kávéház feliratos kelyhek 884
Antik ezüstözött gyertyatartó pár 923
Antik monogramos ezüstözött pálinkás poharak 978
Padlásról, több mint 6 kg régi ezüstözött alpakka és alpakka evőeszközök vegyesen és együtt!
7 darab ezüstözött rózsás kiskanál és kisvilla vegyesen, 12,5 cm és 14 cm hosszúak
Ezüstözött kutyás asztali dísz 224
Judaika ,Keresztelő poharak !
Antik ezüstözött ékszertartó doboz 643
Antik jelzett ezüstözött gyertya tartó
Nagyon Szép Ezüstözött tálkák 5db.
163T.1Ft-ról Szív alakú Vastagon Ezüstözött Alpakka Bonbontartó aranyozott masnival 297g
Gyönyörű Antik Sárkány Lábakon Álló Cukortartó
Ezüstözött fém váza 869
Régi ezüstözött melegen tartó
Antik, szecessziós, ezüstözött kis pohár, csésze. 1907.09.25. dátummal, C.K.
1,-Ft Leonard silver plate vastagon ezüstözött tea vagy kávé kiöntő
Szép ezüstözött kanna, csodálatos ötvös munka!
Régi ezüstözött morzsafogó