Antik (1900-ig) (1.754 tétel)
Antik (1900-ig)
(1754)
Akt
(50)
Állatok
(37)
Csatajelenet
(7)
Csendélet
(104)
Egyéb téma
(42)
Egyházi
(57)
Életkép
(380)
Emberek
(123)
Enteriőr
(11)
Hajózás
(13)
Mitológia
(19)
Portré
(217)
Tájkép
(607)
Tenger
(16)
Természet
(20)
Történelmi
(11)
Utcakép
(30)
Vadászat, halászat
(10)
Téma
absztrakt
akt
(49)
állatok
(37)
csatajelenet
(7)
csendélet
(104)
egyéb téma
(39)
egyházi
(56)
életkép
(379)
emberek
(123)
enteriőr
(10)
hajózás
(13)
mitológia
(19)
portré
(214)
tájkép
(602)
tenger
(16)
természet
(20)
történelmi
(11)
utcakép
(32)
vadászat, halászat
(10)
(12)
További opciók ...
Technika
akril
akvarell
(94)
egyéb
(35)
olaj
(1401)
pasztell
(64)
tempera
vegyes technika
(68)
(83)
- 1800
(7)
1800 - 1899
(131)
1900 - 1949
(94)
1950 - 1969
1970 - 1989
(22)
1990 - 1999
(13)
ismeretlen
(8)
(192)
absztrakt
(31)
art deco
(26)
avantgard
(14)
barokk
(99)
biedermeier
(89)
expresszionizmus
(19)
fauvizmus
(7)
futurista
(9)
impresszionizmus
(92)
keleti
(7)
klasszicizmus
(31)
kubista
(9)
miniatűr
modern
(37)
naturalista
(70)
poszt-impresszionizmus
realizmus
(42)
rokokó
szecesszió
(29)
szimbolizmus
szocreál
szürrealizmus
(1124)
További opciók ...
Hordozó
egyéb
(77)
fa
(209)
karton
(387)
papír
(161)
vászon
(819)
(101)
Legnagyobb méret
kicsi (35 cm-ig)
(305)
közepes (80 cm-ig)
(777)
nagy (80 cm-től)
(156)
(516)
Szignó
nem szignózott
(224)
szignózott
(1353)
(177)
(217)
(1091)
restaurált
(57)
sérült
(88)
(301)
eredeti
(826)
ismeretlen
(874)
(54)
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
(448)
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
(210)
nem
(238)
1.754 tétel
Antik (1900-ig)
1. oldal / 30
Antik szignált festmény szép keretben 596
Szignózott olaj festmény
Egerváry Potemkin Ágost(1858-1930) : Tavaszi táj, háttérben (talán) a Bakony. Antik olajfestmény.
Antik szignált festmény 458
Szerelmes nemes pár, olaj vászon !
Antik szignált vadászos festmény 434
Várady Gyula (1866-1929)
Antik szignált festmény 422
A 3 Gracia festmény
Barokk festmény 1600 as évekből. 38 cm x 46,5 cm.
Antik szignált festmény 408
Antik szignált festmény 410
Antik festmény 411
Antik akvarell 1866!!!!
Antik szignált festmény 369
Hermann Bethke (1825-1895) Eredeti rajza,1850 körül
Antik festmény 367
Nagybánya, 2db antik olaj/vászon festmény, 1880-1910, szignózott, eredeti festmények.
Antik festmény 338
Antik festmény 335
Antik szignált festmény szép keretben 321
Antik szignált festmény 318
Antik szignált festmény szép keretben 308
Antik szignált festmény 307
Olaj,vászon festmény
Antik szignált festmény 305
Valószínűleg Johann Elias Ridinger nagy rézmetszet 18. század
Antik szignált festmény 279
Antik szignált festmény 263
Antik szignált festmény 266
1 Ft-os aukció! RITKASÁG! Szent Istvány Titus 1822-1888 szlovák festő ! Szakállas férfi portréja!
Antik festmény 262
Antik szignált festmény 250
1Ft-ról indul! Antik olajfestmény! A Medici oroszlán! Hátán autográf felirat: Vajda! Kis sérüléssel!
1 Ft-ról indul! Antik, (100-120 éves) Correggio, Jupiter és Io, másolta Steiner della Pietra Rezső
1 Ft-ról indul! Antik, 1881es, Nemes férfi portréja! Ismeretlen festő! Gyönyörű, eredeti keretében!
Antik szignált festmény 245
Antik szignált festmény 248
Antik szignált festmény 238
Antik festmény 234
Antik festmény 221
Antik szignált festmény 989
Antik festmény 991
Antik festmény 973
Jules David 1808-1892 Eredetiség igazolással, Számlával
Csók István : Csendélet. Olaj,karton. Eredeti antik keretével
Körri Jenő (Budapest,1920-) - "Mediterrán táj!"
Antik festmény szép keretben 906
Antik szignált festmény szép keretben 891
Antik kézzelfestett porcelán kép
1 Ft-ról! 17-18. századi francia, vagy spanyol olajfestmény!!
Tájkép csodás színekkel antik festmény, 1900 körül, olaj vászon kartonon, kerettel 28,5 x 33 cm, jn.
Antik festmény, Karlsruhe, olaj vászon, jelzés nélkül, kerettel 75 * 60 cm, 1900 körül
Antik szignált festmény 855
Gyümölccsendélet
Az olvasó férfi MEDNYÁNSZKY jelzéssel.
Antik szignált festmény 810
THORMA jelzéssel: Réten
Antik szignált festmény 799
Antik szignált festmény 797
60
60
80
100
1
2
3
4
5
30
Ugrás erre az oldalra: