Antik (1900-ig) (4.635 tétel)
Antik (1900-ig)
(4635)
Akt
(91)
Állatok
(146)
Csatajelenet
(14)
Csendélet
(358)
Egyéb téma
(235)
Egyházi
(343)
Életkép
(982)
Emberek
(341)
Enteriőr
(73)
Hajózás
(38)
Mitológia
(28)
Portré
(557)
Tájkép
(1204)
Tenger
(30)
Természet
(42)
Történelmi
(24)
Utcakép
(111)
Vadászat, halászat
(18)
Téma
absztrakt
akt
(86)
állatok
(142)
csatajelenet
(14)
csendélet
(342)
egyéb téma
(223)
egyházi
(326)
életkép
(910)
emberek
(311)
enteriőr
(70)
hajózás
(38)
mitológia
(30)
portré
(523)
tájkép
(1113)
tenger
(30)
természet
(45)
történelmi
(24)
utcakép
(120)
vadászat, halászat
(18)
(103)
További opciók ...
Technika
akril
akvarell
(278)
egyéb
(199)
olaj
(3147)
pasztell
(83)
tempera
(32)
vegyes technika
(97)
(631)
- 1800
(30)
1800 - 1899
(413)
1900 - 1949
(308)
1950 - 1969
(21)
1970 - 1989
(24)
1990 - 1999
2000 -
ismeretlen
(35)
(524)
További opciók ...
absztrakt
(175)
art deco
(37)
avantgard
(8)
barokk
(163)
biedermeier
(234)
expresszionizmus
(35)
fauvizmus
futurista
impresszionizmus
(169)
keleti
(36)
klasszicizmus
(145)
kubista
miniatűr
(28)
minimalizmus
modern
(29)
naturalista
(218)
poszt-impresszionizmus
(12)
realizmus
(153)
rokokó
(9)
szecesszió
(38)
szimbolizmus
(2966)
További opciók ...
Hordozó
egyéb
(182)
fa
(582)
karton
(614)
papír
(429)
vászon
(1968)
(695)
Legnagyobb méret
kicsi (35 cm-ig)
(954)
közepes (80 cm-ig)
(1612)
nagy (80 cm-től)
(627)
(1277)
Szignó
nem szignózott
(791)
szignózott
(2915)
(764)
(924)
(2310)
restaurált
(168)
sérült
(170)
(898)
eredeti
(3215)
ismeretlen
(988)
(267)
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
(2002)
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
(1241)
nem
(761)
4.635 tétel
Antik (1900-ig)
1. oldal / 78
Ismeretlen festő, XX. sz. első fele: Tiszt és baka
Würtz Ádám (1927 - 1994) Bölény ( tusrajz ) Mérete: 37x30 cm.Üvegezett kerettel.
Szocreál alkotó munkakerülők ,Bortnyik ?
Új árengedmény! Biedermeier férfi portré, olaj, falemezen, 44x38 cm
Tull Ödön: Utcarészlet akvarell aranyozott keretben, szignált - 01586
Korpács Lajos 1896
100 éves tájkép
Antik Biedermeier enteriőr festmény 1860 körüli
Körmendi Frim Ervin ragyogó csendélete!
Régi férfi portré 19. század
Gergely Imre monumentális antik festménye! 90x150cm!
Régi festmény
FRANCIA ART NOUVEAU ORGONÁK GALLE-VÁZÁBAN 1880k 38x55 Passage 10-es méret
Régi festmény
Régi festmény
Régi festmeny - két darab együtt
Régi festmény
Régi festmény
Régi festmény
Rezes Molnár Lajos (1896 - 1989) Fiatal Leány c. festménye Eredeti Garanciával!
Régi festmény
Régi festmény
Régi festmény
Antik portré
Fiatal lány népviseletben antik festmény blondel keretben
Ismeretlen szignó nélküli Orientális kép :Sivatagi pihenők
Kislány, rendkívül bájos
Gyurkovits Károly bieder portré
CSODÁS, GARANTÁLTAN EREDETI HERRER CEZÁR /1868-1919/ KÉP: KIKÖTŐI PIAC
Ács Ferenc (1876 - 1949): Régi ház
Csicseri Orosz Imre Portréja. Ismeretlen festőtől. Olaj Lemez. Családfa van írva a lemez hátára.
Felvidéki ,Magyar festő : Hazatérő katona
SZENT ANDRÁS, XIX. SZ-I FESTMÉNY
Munkácsy Mihály? 1882 antik olaj festmény fára festve, gyönyörű!
Neogrády Antal mesés antik festménye!
Eladó P. Bak János: Csendélet című olajvászon festménye
Nagyméretű antik férfi portré
XX: sz. Magyar festő : Mezei csendélet körtével.
Magyar festő XX. sz eleje. : Fák Olaj.karton . Mérete: 21x30 cm.
1800 körül Észak-itáliai festő : VERONA
Antik festmény: Orgonacsendélet vázában Olaj, festőkarton 50 x 40 cm Dekoratív mű
XIX. sz. Osztrák Festő : ALPESI TÁJ - ÉLETKÉP ... PAZAR ALKOTÁS AZ 1800 AS ÉVEK II. FELÉBŐL !!!
HENRI TOULOUSE LAUTREC - tanulmányrajz
Gerzson Pál Csendélet
Nagyon kvalitásos szépen megfestett több alakos olaj-vászon festmény. Nincs szignója. 72X55
Antik Karinthy Ada festmény! Almaszedők!
Eredeti SZONTÁGH TIBOR (1873 - 1930) - Tájkép, olaj, fa. Nagyon szép!
Cz. Szüts Sándor (1887-1942): Scheveningen, Hollandia, -tengerparti hajós festmény hibátlan keretben
Zeller Mihály (1859 - 1915) Jön az esti vonat
Ábrányi család címere
Szepesi Kuszka Jenő, erdő részlet! Olaj/vászon, jjl: Szepesi Kuszka Jenő. 36x59cm, kis lepattanások
Bruck Lajos -Táj
Frank Frigyesnek tulajdonítva(1890-1976): Utcakép Párizsból
Régi festmény
Régi festmény
Bruck Hermina antik festménye!
Régi festmény
Régi festmény
60
60
80
100
1
2
3
4
5
78
Ugrás erre az oldalra: