Magyar
English
Menü
Keresés
részletes keresés
Súgó
Magyar
English
Hirdetés feltöltése
Bejelentkezés
Regisztráció
Magyar
English
Menü
Keresés
részletes keresés
Belépés
Regisztráció
...
Összes megjelölése olvasottként
Összes értesítés törlése
Értesítés beállítások
Mire jók az értesítések?
Értesítések
Galéria Savaria Archív Katalógus
Mennyiért kelt el? Mennyi az értéke?
Bővebben a Katalógusról
Összes termék
Festmény
Antik (1900-ig) (4.647 tétel)
Kategóriák
Összes termék
Festmény
Antik (1900-ig)
(4647)
Akt
(91)
Állatok
(147)
Csatajelenet
(14)
Csendélet
(358)
Egyéb téma
(236)
Egyházi
(344)
Életkép
(984)
Emberek
(342)
Enteriőr
(73)
Hajózás
(38)
Mitológia
(28)
Portré
(559)
Tájkép
(1208)
Tenger
(30)
Természet
(42)
Történelmi
(24)
Utcakép
(111)
Vadászat, halászat
(18)
Téma
absztrakt
(2)
akt
(86)
állatok
(143)
csatajelenet
(14)
csendélet
(342)
egyéb téma
(224)
egyházi
(327)
életkép
(912)
emberek
(312)
enteriőr
(70)
hajózás
(38)
mitológia
(30)
portré
(525)
tájkép
(1117)
tenger
(30)
természet
(45)
történelmi
(24)
utcakép
(120)
vadászat, halászat
(18)
nincs meghatározva
(103)
További opciók ...
Technika
akril
(3)
akvarell
(278)
egyéb
(199)
olaj
(3155)
pasztell
(83)
tempera
(32)
vegyes technika
(98)
nincs meghatározva
(634)
Kor
- 1800
(30)
1800 - 1899
(413)
1900 - 1949
(308)
1950 - 1969
(21)
1970 - 1989
(24)
1990 - 1999
(5)
2000 -
(1)
ismeretlen
(35)
nincs meghatározva
(524)
További opciók ...
Stílus
absztrakt
(176)
art deco
(37)
avantgard
(8)
barokk
(165)
biedermeier
(234)
expresszionizmus
(35)
fauvizmus
(2)
futurista
(2)
impresszionizmus
(169)
keleti
(36)
klasszicizmus
(145)
kubista
(4)
miniatűr
(28)
minimalizmus
(3)
modern
(30)
naturalista
(218)
poszt-impresszionizmus
(12)
realizmus
(153)
rokokó
(9)
szecesszió
(38)
szimbolizmus
(4)
nincs meghatározva
(2974)
További opciók ...
Hordozó
egyéb
(182)
fa
(584)
karton
(615)
papír
(430)
vászon
(1974)
nincs meghatározva
(697)
Legnagyobb méret
kicsi (35 cm-ig)
(959)
közepes (80 cm-ig)
(1615)
nagy (80 cm-től)
(628)
nincs meghatározva
(1280)
Szignó
nem szignózott
(794)
szignózott
(2921)
nincs meghatározva
(767)
Állapot
hibátlan
(928)
korának megfelelő
(2316)
restaurált
(168)
sérült
(170)
nincs meghatározva
(900)
Eredetiség
eredeti
(3224)
ismeretlen
(991)
nincs meghatározva
(267)
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
(2011)
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
(1250)
nem
(761)
HIRDETÉS
4.647 tétel
Rendezés:
Legújabb elöl
Legújabb elöl
Legrégebb elöl
Összes
Fix áras
Aukciós
Festmény
Antik (1900-ig)
Aktív szűrők törlése
1. oldal / 78
Ismeretlen festő (19.sz.közepe) : Ima
Szinyei Merse Pál jelzéssel írással - téli havas táj olajfestmény
ANTIK szignált folajfestmény= Bogarászó cicák.
Vidai Brenner Nándor: Keleti jelenet
Antik őszi táj festmény!
K. Spányi Béla: Mocsaras táj
CZAUCZIK JÓZSEF:LADOMERSZKY STEPHANUS PORTRÉJA 1827
P. Bak János (1913 - 1981) Kocsmában c. olajfestménye EREDETI GARANCIÁVAL !!
HIRDETÉS
50-60-as évek Balaton Tihanyi Móló c. festménye 86x66cm Eredeti Garanciával!
Eisenhut Ferenc: Tanulmány (Eredeti!)
Barokk kastély festmény
Kutya portré
Ismeretlen festő, XX. sz. első fele: Tiszt és baka
Würtz Ádám (1927 - 1994) Bölény ( tusrajz ) Mérete: 37x30 cm.Üvegezett kerettel.
Szocreál alkotó munkakerülők ,Bortnyik ?
Új árengedmény! Biedermeier férfi portré, olaj, falemezen, 44x38 cm
Tull Ödön: Utcarészlet akvarell aranyozott keretben, szignált - 01586
Korpács Lajos 1896
100 éves tájkép
Antik Biedermeier enteriőr festmény 1860 körüli
Körmendi Frim Ervin ragyogó csendélete!
Régi férfi portré 19. század
Gergely Imre monumentális antik festménye! 90x150cm!
Régi festmény
ANTIK OLAJ/VÁSZON KARTONRA KASIROZVA a képeken látható állapotban
FRANCIA ART NOUVEAU ORGONÁK GALLE-VÁZÁBAN 1880k 38x55 Passage 10-es méret
Régi festmény
Régi festmény
HIRDETÉS
Régi festmeny - két darab együtt
Régi festmény
Régi festmény
Régi festmény
Rezes Molnár Lajos (1896 - 1989) Fiatal Leány c. festménye Eredeti Garanciával!
Régi festmény
Régi festmény
Régi festmény
Antik portré
Fiatal lány népviseletben antik festmény blondel keretben
Ismeretlen szignó nélküli Orientális kép :Sivatagi pihenők
Kislány, rendkívül bájos
Gyurkovits Károly bieder portré
75x65 cm. 2 db.Zorn képünk érkezett,ez a patakot ábrázoló kép, restaurálás előtt. Antik, XIX.sz.
CSODÁS, GARANTÁLTAN EREDETI HERRER CEZÁR /1868-1919/ KÉP: KIKÖTŐI PIAC
Ács Ferenc (1876 - 1949): Régi ház
Csicseri Orosz Imre Portréja. Ismeretlen festőtől. Olaj Lemez. Családfa van írva a lemez hátára.
Felvidéki ,Magyar festő : Hazatérő katona
SZENT ANDRÁS, XIX. SZ-I FESTMÉNY
Munkácsy Mihály? 1882 antik olaj festmény fára festve, gyönyörű!
HIRDETÉS
Neogrády Antal mesés antik festménye!
Eladó P. Bak János: Csendélet című olajvászon festménye
Nagyméretű antik férfi portré
XX: sz. Magyar festő : Mezei csendélet körtével.
Magyar festő XX. sz eleje. : Fák Olaj.karton . Mérete: 21x30 cm.
1800 körül Észak-itáliai festő : VERONA
Antik festmény: Orgonacsendélet vázában Olaj, festőkarton 50 x 40 cm Dekoratív mű
XIX. sz. Osztrák Festő : ALPESI TÁJ - ÉLETKÉP ... PAZAR ALKOTÁS AZ 1800 AS ÉVEK II. FELÉBŐL !!!
HENRI TOULOUSE LAUTREC - tanulmányrajz
Gerzson Pál Csendélet
Nagyon kvalitásos szépen megfestett több alakos olaj-vászon festmény. Nincs szignója. 72X55
Antik Karinthy Ada festmény! Almaszedők!
Termék/oldal:
60
60
80
100
1
2
3
4
5
...
78
Ugrás erre az oldalra:
HIRDETÉS
Menü
Főoldal
Termékek
Felfedezés
Leárazott termékek
Hamarosan záródó aukciók
Archív Katalógus
Kategóriák
Vissza egy szintet